Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról ha a...

Mi a véleményetek arról ha a szülő a gyereke ellen fordul és a új párkapcsolata fontosabb?! 16/l

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 15:51
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
71%
Gusztustalannak tartom, de sajnos rendkívül gyakori. Főleg gyenge férfiaknál akiket az új nő irányít és érzelmileg zsarol hogy elmarja tőlük a gyerekeiket.
2020. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
61%
Azt, hogy hallgassuk meg a másik felet is.
2020. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
56%
Pedig a kettesnek van igaza, hiába százalékoljátok le. Ez így önmagában csak egy uszító kérdés a kérdező részéről, a háttérinfókat egyáltalán nem látjuk, lehet csak szokásos tini nyavajgás is, mert az anyja már nem csak őt babusgatja.
2020. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
9%
Az hogy beszédforgalomba hoztok olyan kérdéseket amihez senkinek semmi köze magyarán ilyenkor lehetsz szép, de okos nem .
2020. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 mantis religiosa ***** válasza:
79%
Egy közeli, de távol lakó ismerősömmel beszélgettünk erről, mikor érintett volt a témában, és azt mondta, végül is megérti a szülőjét abból a szempontból, hogy ő 1-2 év múlva úgyis elköltözik otthonról, a szülő meg legyen boldog. Érzelmileg viszont nagyon rosszul esett neki, hogy a dolog így alakult.
2020. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
90%

Velem is ez volt, de engem a végén ki is dobott anyám a 18.szuletesnapomon, azóta nem beszéltünk.

Most vagyok 26 éves.

Az egész gyerekkoromat/tinikoromat megkeserítette.


Hogy fordult el tőled? Írsz róla részletesebben?

2020. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
45%

Ezt mondjuk nem ártana kifejteni.

Nekem 17 éves gyerekem van, aki az utóbbi évben igencsak feszegeti a határokat és csak miatta vitazunk a férjemmel, aki amúgy több mint 10 éve az életünk része. Mivel a gyerekem, mellé állok, pedig nincs igaza, sőt...

2020. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
60%

#2. Csak hogy 99 százalékban nem a gyerek a hibás az ilyen esetekben.

Ha kisgyerekről van szó, akkor meg nem is lehet a hibás más, csak a szülő és az új pár.

2020. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
84%

"Mivel a gyerekem, mellé állok, pedig nincs igaza, sőt.."

Akkor miért nem amellé állsz akinek igaza van jesszusom...ne csodálkozz ha tönkre megy a házasságod.

2020. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
44%

16 éves vagy nemsokára felnőtt nő.

Én már 16 évesen a saját pasim a foglalkoztam (persze nem komoly párkapcsolat szintjén ) baràtnőztem tanultam szórakoztam, nem azzal törődtem,hogy az apukám épp kivel van együtt.

A saját életed éld nem egy 5 éves kislány vagy hogy jaj apuci velem foglalkozz.

Nem sértő szándékkal irtam de gondolkozz el ezen.

2020. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!