Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan növeljem a bizalmat?

Hogyan növeljem a bizalmat?

Figyelt kérdés

Volt egy rossz párkapcsolatom, és a szüleimet is megviselték a velem történtek. Azóta új partnerem van, aki nekik is szimpatikus, ennek ellenére viszont azt vettem észre, hogy kicsit talán még mindig tartanak az egész helyzettől, nehogy megint valami rossz történjen. Hogyan érhetetem el, hogy kevésbé aggódjanak (azon kívül, hogy az idő ezt majd úgyis megoldja)?

N



2020. szept. 1. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Normális, hogy aggódnak. Az lenne a baj, ha nem törődnének a sorsoddal. Majd ha 10 éve együtt vagy ezzel a pasival, akkor nem fognak aggódni, ha addig nem lesz semmi baj.
2020. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
60%
Nem tudom mennyire lattják őt a szuleid de ha gyakran vagytok a "csaladdal" a paroddal kevésbé fogják úgygondolni hogy rosszvége lesz.
2020. szept. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan azt mondom, mint a második válaszoló. Minnél több időt töltsetek együtt (te, a párod és a szüleid) Csak ezzel tudod felgyorsítani a bizalom kiépülését.
2020. szept. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!