Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok apjuktól leginkább...

Lányok apjuktól leginkább miért távolodnak el?

Figyelt kérdés

Ritkán de láttam olyat rokoni, baráti körben hogy az apa a lánya amolyan legjobb barátjaként "funkcionált" akire mindig számíthat, de legtöbbször érthetetlen elhidegülést.


Klasszikus helyzet: apa dühös az udvarlókra, lánya titkolózik apja előtt mindenről, háta mögött összesúg anyjával stb.


Ez olyan szomorú, miért alakul így olyan sok apa és lánya közötti kapcsolat? Hol romlik el?



2020. okt. 5. 20:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

# 7


Nem is gondolnád milyen kivételes helyzet a tiéd. :-)


Neked hogyhogy ilyen jól alakult?

2020. okt. 6. 21:36
 12/14 anonim válasza:
mert nincs velem és elvan az új csalájával.
2020. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
10-es egy apukát viszont senki sem tud pótolni. hidd el,engem max évente 2x keres és nagyon fáj
2020. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10-es vagyok! 13-as igazából egyik vérszerinti szülőt sem tudja senki pótolni! Lehet akármilyen az új apuka vagy anyuka, azért az mégis más.
2020. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!