Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért üvölt velem anyám olyan...

Miért üvölt velem anyám olyan dolog maitt amiről nem tehetek?

Figyelt kérdés

Kérte, hogy szóljak neki 4 órakor, hogy kezdjen bepakolni.

Én szóltam, aztán pár perc múlva ordítani kezdett, hogy mi az ami nekem ennyire fontos.

Érzéketlen szívtelen dögnek nevezett, mert nem mentem le kikapcsolni a tőle 2 méterre lévő telefonján az ébresztőt.

Amit a táskájában volt.

Az emeletről nem hallani, hogy szól az ébresztő. Ezt teljesen nyugodtan elmondtam neki, de továbbra is üvölt velem.


Mit tegyek? Figyelmetlen elkényeztetett dögnek hív.



.: Ha megkér, hogy szóljak neki, akkor minek állít be ébresztőt? Ha megmondtam neki, hogy föntről nem hallom, hogy szinte minimum hangerőn csörög valami a táskájában, akkor miért nem hagyja abba?


2020. okt. 6. 16:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
6: talán adtál volna tanácsot. Mindig überelni kell a másikat bármekkora gondja is van :( szomorú.
2020. okt. 6. 19:51
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért lett törölve a válaszom? Mert le mertem írni, hogy talán félti a melóhelyét, és nem akar elkésni? Már ez is baj?
2020. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12: Miért törölte volna akárki is? Amúgy nem melóhelyre ment, hanem bepakolni a repülőhöz holnap hajnali indulásra.
2020. okt. 6. 20:14
 14/18 anonim ***** válasza:

13.-ra.


Akkor már érthető, hogy ideges.

2020. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Várj kitalálom, 15-16 éves lány vagy.
2020. okt. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%
Mert stresszes rohamdroid, mint a lakosság nagy része... Egyébként meg költözz el, akkor nem lesz aki ordítson veled, ő meg nézheti magát a tükörben...
2020. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mert ideges,mert ezt szokta meg, mert süket vagy, annyi oka lehet...

ha nem tetszik, neveld meg.

2020. okt. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Katona Dius ***** válasza:

A kérdés az az, hogy ez milyen gyakori nála.

Ha rendszeres, akkor előfordulhat (feltételes mód!) pszichés betegség is.

Ha nagyon ritka, vagy egyszeri, akkor valószínűleg csak szar napja volt.

2020. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!