Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a legjobb dolog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onyx123 kérdése:

Ilyenkor mi a legjobb dolog amit tehetek?

Figyelt kérdés
Adott egy lány,akinek nagyon bejövök és viszont van így,barátaimnak is mondta,meg a beszélgetésekünkből is lejön nekem,nos ilyenkor folyton mondjak olyanokat amit hallani szeretne,vagy játszadozzak vele(furán hangzik nem negatív értelemben értem,ugy értelmezném hogy flortölni,bár ez nekem nehezen megy),talit már beszéltem vele,de élőbe mi a jobb megoldás?

2020. jún. 15. 11:59
A kérdező szavazást indított:
az első ötlet
a második ötlet
24 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:

elsőt ugy értem hogy nem kezdek bele kétértelműségekbe hanem kerek perec megmondom...

másodikról nemtudok mit irni,de aki flörtölt már értheti

2020. jún. 15. 12:18
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként,Elég visszahuzódó lány,általában csak azokkal beszél sokat aki szimpatikus neki,illetve a barátaival
2020. jún. 15. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
En nagyon szeretem amikor egy fiu kicsit jatszadozik, flortol velem. Bar elsőre jobb őszintének lenni es ha jol alakulnak a dolgok akkor flortolhettek utana eleget.
2020. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kétértelmuseg jobb mert aztan elbizza magat a lany
2020. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten visszahúzódó lány vagyok. Nem tudom mióta beszéltek, de nekem sokkal könnyebb, ha előbb egy bizalmi kapcsolat alakul ki, akkor könnyebben oldódom és könnyebben kezdek viccelődni, flörtölni.

Bármit is teszel, próbáld közben figyelni a reakcióit.

Sok sikert a randin! :)

2020. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne adj kétértelmű heleket, ne zavard össze föl9slegesen
2020. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!