Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha valakinek az egyik szülője...

Ha valakinek az egyik szülője egy mentális beteg borzalmas életképtelen semmi, hogy kell túllépni rajta?

Figyelt kérdés
Pláne ha az apja ilyen. Az én apámat férfinek sem tartom. Egy érzelmileg labilis, beteg személyiségzavaros, szociális fóbiás semmi, akit folyton csak bőgni láttam. Egy ritka beteg semmi az egész ember. Annyira irigy vagyok arra, mikor meglátom, hogy egy sikeres, magabiztos férfinek gyereki vannak. Az anyám iránt is akaratlanul haragot érzek, amiért volt olyan hülye, hogy összejött egy ilyennel. Nyilván ha egészséges lennék talán könnyebb lenne rajta túllépni, de en is depressziós es érzelmileg labilis vagyok. Egész nap az jár a fejemben, hogy miért pont én vagyok egy ilyennek a gyereke. Konkrétan a pszichológus sem mondott erre semmit. Bár ez csak az egyik baj a sok közül.
2020. okt. 8. 19:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Az a te szerencséd, hogy nem ismered az én szüleimet. Apád hozzájuk képest a kiegyensúlyozottság mintaképe lehet.
2020. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Persze, mindenki is hibás, csak te nem.
2020. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Ne legyünk képmutatóak, rég tulléptünk már azon a koron mikor türhető volt az ilyen. Egész egyszerűen szabályozni kellene a gyerek vállalást minimum alkalmasságival e fejlödő országoktol kezdve egészen a csúcsig ugyan semmi értelme, hogy "hajléktalan" hajléktalant szül. És ezt most nem a kérdezőre értem. Csak ugyebár a gyerekvállalás a szegények éléletébe az utolsó mentsvár, hogy valami boldogság lépjen az életükbe. Persze nem tudom tudja-e a kérdező az apja múltját és jelenét, hogy a problémája egész pontosan.
2020. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13%

Elég életképtelen pasinak tűnik valóban, remélem te más képességeket örököltel , nem annyira rá hajazol. Mert sajnos örökletes sok minden, te meg ennek a lúzernek a gyereke vagy, tehát továbbadta az örökitöanyagát.

Megértelek totál, ezt nehéz végignézni

2020. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha az apád, akkor valószínűleg dugott már, szóval nem teljesen lúzer
2020. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Sok sikert , ha ilyen jól rálátsz a dolgokra, reméljük neked más sors jut, nem vagy buta es lehet más rokonokra ütsz
2020. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A szép magyar “nemesi” mentálitás itt is kijön. Gondolhattam volna, hogy egy ilyen hely tele lesz megkeseredett hülyékkel.

Utolsó, az apám nem volt szegény, nem is tervezett gyereket, azt sem tudja mi az a gyerekvállalás, együtt laktunk, de nem is szólt hozzám. Valóban szabályozni kellene, de ez úgysem fog megvalósulni és ez rajtam már nem segít. Családi hátterét tekintve szerintem nincs arra magyarázat, hogy miért lett ilyen.

2020. okt. 8. 19:44
 8/22 A kérdező kommentje:
6os, olyannyira “dugott”, hogy rajtam kívül van egy másik gyereke is, aki nem is tud arról, hogy ő az apja, sokat elmond. Én is csak felnőttként tudtam meg. “Dugni” szeritem tudnak a gettóban is, az még nem jelent semmit.
2020. okt. 8. 19:47
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
De vannak azok a lúzerek is, akik egész életükben még csak kapcsolatba se tudnak lépni nőkkel, szóval..
2020. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Sanjos rajta kívülről nem látszik, hogy mentális beteg(mint ahogy rajtam sem), szóval sajnos ő kapcsolatba tudott lépni nőkkel. Nagyon sajnos.
2020. okt. 8. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!