Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a legfontosabb, amit a...

Mi a legfontosabb, amit a szüleidtől tanultál?

Figyelt kérdés

2020. okt. 10. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Az hogy ne legyek olyan mint amilyenek ők voltak
2020. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
sima magyar feature-öket: élj meg a jég hátán is, hazudj amennyit csak tudj, kérkedj azzal, ha tájékozatlan vagy, tűrd el ha megaláznak. Ezek a legfontosabb ismeretek nálunk.
2020. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Kettest nem kene leszázalékolni azért, amiket irt, csak mert nektek nem tetszik, ha egyszer válaszolt a kérdésre.

Egyebkent az egyessel ertek egyet. Van nehany dolog amire szepkent szeretnek emlekezni a jellemukbol, de aztan jon az a sok xar, es igazabol csak teljesen mas ember akarok lenni mint ők. Magyarok vagyunk, de ennek ellenere anyamek mindig is jol tudtak “ciganykodni”, es ugy viselkedni tarsasagban mint egy igazi proli. A gyerekeiket nem tamogattak, minden mas fontosabb volt mindig, mint a csalad.

Jot nem igazan tanultam toluk.

2020. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Én vagyok a kettes. Igazából hazudtam egy picit, de az igazság ettől is szomorúbb. A fater meghalt pár hónapos koromban, anyám meg intézetbe adott, így még ennyit sem tanultam. Amit írtam az közvetett info és bizony ezt tanultam volna tőlük ha otthon maradok. Hogy nem maradtam otthon, sokkal jobb lett nekem és tényleg meg tudok a jég hátán is, tényleg elviselem a megaláztatást (pozitív tulajdonság), nem lehet lerázni ha valamit akarok és nem érdekel egyáltalán semmilyen közügy vagy politika, amivel nem kérkedek, de bárkinek elmondom, ha megkérdezik és ettől akár hiszitek, akár nem, sokkal jobb ember lettem. Néhány hónapja tvt sem nézek egyáltalán, ettől is sokkal jobb ember lettem:)
2020. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Hogy az utazás a legjobb dolog a világon.



(meg Kirchoff 1.törvényét😂😂😂)

2020. okt. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a kezeletlen pszichiátriai betegségek, az alkohol és a gyógyszerek keverése nem jó dolog.
2020. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Az hogy nincs olyan, hogy lehetetlen, csak tehetetlen (az ő szava járásuk szerint, mielőtt valaki lepontozna)
2020. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Holnap elmondom a kirchoff 1. törvényét a gyerekeimnek, hogy ők is tudjanak valami konkrét dolgot mondani, ha valamikor megkérdezik őket:)
2020. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
kedves kettes. tegyük fel, hogy férfi vagy és szingli. akkor szívesen megismernélek jobban. Ha egyik sem akkor meg: Egy nagyszerű ember vagy, aki én is lehetnék ha nem így neveltek volna hogy mindentől féltenek. én nem tudom mi a legfontosabb, szerető szüleim vannak de leginkább azt akarták elérni hogy mindentől féljek és ne merjek semmit csinálni ami kicsit is veszélyes.
2020. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

"Hogy légy jó mindhalálig..."

De nálunk amúgyis nagy kultusza van generációkon át ennek, hogy senkinek ne legyünk terhére.

2020. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!