Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Már nem bírom

Mit tegyek? Már nem bírom

Figyelt kérdés
El akarok költözni amint betöltom a 18at de addig még 1-2 év. Már nem birom itthon, anyam egesz nap kiabal, borzalmas hangon, nem tudom hogy viselem, a mostohaapam melle all mindig, de tenykeg. Egyszer nem tamogazott engem ha veszekedtem vele. Egesznap kiabal és nem tudok tőlük tanulni, kulon szobam nincs. De az a helyzet hogy ha el is akarnek koltozni egyáltalán nem lenne semmi penzem, keveset keresnek és nekem meg egyetemre is muszaj lenne mennem. Nem tudom mit tegyek kerlek adjatok valamilyen tanácsot nagyon sürgős mar

2020. okt. 14. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
kolesz?
2020. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyádékkal alszol,de külön ágyban?

Miért lenne muszáj egyetemre menned?

2020. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Napi tinihiszti.

MIÉRT kiabál anyukád? Lehet, hogy oka van rá?

2020. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lena7 ***** válasza:
55%

Kedves utólsó


Mért kell azonnal arra gondolni, hogy tini hiszti ?


Nem kell minden tini kérdezőt egy kalap alá venni.

Mindenkinél más a helyzet, nem lehet az egész tini közösséget 1 kalap alá venni.


Honnan veszed azt, hogy nincsen esetleg otthon problémájuk ? (Ami nem feltétlenül a gyerek miatt van)


Kedves kérdező!

Ha nem engednek koliba, akkor sajnos nem tudsz mást tenni. Kezdj el pénzt gyülyteni, hogy majd eltudj menni 18 éves korod után otthonról.

(Jelenleg én is ezt csinálom)


Ezen kívül pedig tanulj szorgalmasan, hogy jó munkád legyen és fent tudj majd tartani 1 magad egy házat

2020. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Azért, mert nem ír semmi konkrétumot. Ez így hiszti. Ha valós probléma van, akkor azt leírja az ember és úgy kér tanácsot.

Ráadásul visszakérdeznék: miért olyan biztos, hogy a kérdezőnek van igaza és azonnal a szülőket kell szidni, mikor SEMMIT nem lehet tudni a valós problémáról.

2020. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, patikában 100 Ft-ért kapsz egy pár füldugót. Ajánlom, segít. Elvileg egyszer használatos, de igazából elmegy egy-két hétig. Létezik többször használatos is, de azt nem tudom, hol lehet kapni.
2020. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Én is egyetértek a "tinihiszti" érintésével. Ezek a kérdések mindig csak egyoldalúak, sosem tudjuk meg a "csúnyagonoszordibálómérgező" szülő álláspontját. Ha mégis, akkor kiderül, hogy a kisasszony pl. semmit nem.csinál otthon, a telefonját nyomkodja egész nap, de a jogait aztán baromira ismeri és elvárásai vannak.
2020. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lena7 ***** válasza:
100%

És mi van akkor ha az anyuka a kérdező apjávál veszekszik ?🤔


Persze az is csak tini hiszti.

Amíg nem ír semmi konkrétumot a kérdező, addig semmit nem lehet rá mondani...

2020. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Vetesd magad állami gondozásba...
2020. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 Nem muszáj egyetemre mennie, de miért adná ezt fel, csak azért, hogy el tudjon költözni? Igenis fontos a jövője szempontjából.

Kérdező, egyszerű a megoldás: válassz egy messzi egyetemet és menj kollégiumba.

2020. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!