Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek a gyereketeknek,...

Engednétek a gyereketeknek, hogy kígyót tartson a szobájában?

Figyelt kérdés
Ha a saját pénzéből venné meg a felszerelést, az állatot, és a saját pénzéből etetné.
2020. okt. 17. 19:14
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bajom a kígyókkal, egy a kevés ilyen jellegű állatból, amitől nem irtózom, az egértől, amivel etetni kellene viszont igen. Ugyanakkor sajnálnám az egeret, hogy így végzi, szóval ezért nem.
2020. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Fagyasztott egérrel/patkánnyal etetném, nem élővel.
2020. okt. 17. 22:58
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Pedig elovel kellene, nem mindig fogadjak el a fagyasztottat.
2020. okt. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Ha kiskora óta azzal etetik, akkor általában elfogadja. Az élő meg kárt tehet benne.
2020. okt. 17. 23:29
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Inkább mint pókot :D readásul amit kapni lehet tudtommal nem mérges :)
2020. okt. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Necces kérdés. Ha tényleg 100% lenne, hogy nekem egyszer sem kell megetetnem vagy bármit csinálnom vele, meg ha minimális szaga sem lenne, akkor esetleg. De az a baj, hogy gondolom ezek sokáig élnek, a gyerekem meg egyszer simán lehet hogy elmegy majd más városba kollégiumba és nem tudja magával vinni, én meg ott maradok a döggel. A másik bajom, hogy tényleg egy ilyen nagy kígyónak ideális helye lenne egy gyerekszobában? Nem szeretem a kígyókat, de azt meg semmilyen állatnak nem kívánnám, hogy szenvedjen.

Ezeket a kérdéseket tisztázni akarnám mindenképpen. Aztán talán.

2020. okt. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

A kígyóknak nincs nagy mozgásigényük, egy terráriumban még jobban is érzik magukat, mint a vadonban, mivel tudják, hogy itt biztonságban vannak. (ezért nem szabad a kis kígyót nagy terráriumba tenni, mert stresszes lesz a nagy helytől). Tehát a kígyók nem szenvednek fogságban, sokkal több ideig élnek egy terráriumban, mint a vadonban.


Egyébként fogok más városba menni tanulni majd, de egy ilyen kígyót kb. két hetente kell megetetni. Azt meg nem hiszem, hogy ennyi idő alatt egyszer se jönnék haza.

2020. okt. 18. 17:39
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Na mondjuk ebben ne remenykedj, egyetem elejen gyakran hazajartam, de rauntam a hetente tobb oras oda-vissza utazgatasra, szoval egy ido utan mar csak havonta jartam haza, vagy neha akkor sem. De igazabol mindegy mi mit irunk, ugy latom elegge felkeszultel mar a tartasara, szoval innentol kezdve a szuleiden mulik a dolog.
2020. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
74%
2 miter felett engedely kell és nem igazán tesz jót neki a fagyasztott patkány. Heti egy elég egy boának. Nekem is vokt az is.
2020. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Nem mérettől függ az engedély. A Boára régen kellett, már nem.
2020. okt. 18. 22:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!