Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki válás után a különélő...

Aki válás után a különélő szülő lett, és nem látogatta tovább a gyerekét, csak évente párszor találkoztak véletlenül, ők miért nem tartották a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mindenféle bántás nélkül

kérdezem, csak kíváncsi vagyok.


2020. okt. 18. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekemet azért nem látogatta 8 éves kora után a volt férjem, mert az új csaj borzasztóan féltékeny volt rám és nem engedte, cirkuszolt.

Jelzem, akkor már 7 éve elváltunk és nekem már 3 éve új férjem volt.

2020. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan szomorú :(
2020. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Én nem egy ilyet ismerek, Anyuka annyira kicsinálta a gyerek apját, hogy kénytelen volt választani, hogy előbb-utóbb diliházba vagy börtönbe kerül vagy hagyja a francba az egészet
2020. okt. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Aha.... Hagyja mert a családsegítő be volt deszkázva... Az összes ügyvéd meg kakilni ment. ..
2020. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én apám csak nem volt ránk kíváncsi. Anyukám egyáltalán nem ragaszkodott fix látogatási dátumhoz, bármikor jöhetett volna és vihetett volna minket. Egy dbig elvitt karácsonykor, kaptunk valami mirelit kaját, aztán letudta egy SMS-sel. Kb 10 éve már SMS sem jön. :/


Emögött nem áll új nő, ez a saját döntése. Szerintem megbánta a gyerekvállalást és nem érdekelte mit fognak szólni mások.

2020. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én apám a válás után még néha eljött értem és elvitt ide-oda. Nálunk sem volt szigorú láthatás, úgy egyeztek meg, hogy bármikor találkozhatunk. Aztán lett egy nője, aki utálta anyámat, meg nyilván engem is, gonoszkodott velem folyton, beszólogatott, szemétkedett, mikor apámnál voltam, így én oda már nem akartam menni. Apám meg hozzánk nem, ugye. Aztán már nem is hívott egy idő után, nem is keresett.

Hát, így halt el a kapcsolat szépen lassan.

2020. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Apánkat nem érdekeltük.

Válás előtt sem, szóval nem meglepő.

Ígérte, hogy minden héten jön majd. Aha, jött összesen 1x :).

2020. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!