Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám mindennap kiabál...

Anyukám mindennap kiabál velem, mindig talál valamit amiért leordíthat. Félek hogy megsüketülök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több éve rendszeresen kiabál anyukám velem és apummal, általában apró dolgok miatt, ezért próbálok mindent a lehető legjobban megcsinálni, hogy elkerüljem azt, hogy felemelje a hangját, de ha nincs gond, akkor csinál. Ma például az történt, hogy megkért engem, hogy csináljak egy képet egy ruhájáról, miközben rajta van, mert facebookon el akarja adni, és homályos képet csináltam. Nagyon ideges lett, hogy én mekkora egy béna hülye vagyok, hogy nem tudok mozgolódás nélkül egy képet csinálni. (A kacat telefonján nem jó a fókusz)

Egy kicseszett kép miatt, amit ki lehet törölni, és szívesen csináltam volna többet is, de egyből elkezd cirkuszolni.


Hazajövök a suliból, miután 6-7 órán át ültem a sok idióta között, megcsinálom a házit, próbálok boldog lenni, élvezni a szabadidőmet, de anyám mindig valamivel tönkreteszi a napom. Már próbálok a lehető legkevesebb ideig interakcióban lenni vele, mert egy félreértés után már felforr a borsónyi agyának a vize.


És ahogy írtam a címben, félek attól, hogy fokozatosan meg fogok süketülni (költözni még egy jó ideig nem lesz esélyem). Már egyre többször nem hallom meg mit mondanak a barátaim a suliban, kezdenek hülyének nézni, mert zavarja őket, hogy meg kell sokszor ismételni a dolgokat (amit megértek nyilván, engem is zavarna).


Próbáltam már beszélni vele erről, ahogy sokan írták a hasonló problémájú felhasználóknak ezen az oldalon, de akkor csak még idegesebb lesz, mert "neki joga velem kiabálni, mert megérdemlem". Egy eléggé parasztul viselkedő családban nőtt fel, szóval neki valamennyire természetes a kiabálás, kultúráltan pedig egyáltalán nem hallottam még beszélni. Az orvosa is mondta neki, hogy próbáljon meg nyugodtabb lenni, mert magas a vérnyomása.


Egyébként nincs baj vele, azokban a ritka pillanatokban, amikor nem ideges.



2020. okt. 22. 20:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
23%
Hiába is lett lepontozva a kettes, de nagyon is igaza van! :'D
2020. okt. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
27%
11. nem csak a cím van egyébként van alatta is olvasnivaló.. olvassad el azt is utánna írkáljál
2020. okt. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

menj oda apukádhoz és mond el neki,hogy

-apa!

légyszíves vedd már észre,hogy 1 sárkány telepedett ránk.

az apám vagy.

elvárnék némi támogatást tőled mint férfitól,mert ami zajlik az nem állapot.

vagy legyél sárkányölő,vagy sárkányszelídítő,de lépj kérlek,mert nem hiszem el,hogy te nem látod mi folyik itt és mit művel ez a nő.

2020. okt. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Itt nem is azzal van baj hogy az anyának problémái vannak a lányával hanem ahogy kezeli. Lehet hogy a lány sem szent de most komolyan nem lehet ezt normálisan elmondani?
2020. okt. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%

#10, ahogy mondani szokták

Magyarázat van, mentség nincs.

Van egy csomó gyerekem, összesen majd 100 évesek.

Egy pofon csúszott be, de azt is nagyon bánom, még tök értelmében volt.

Értem, hogy anyukának szar az léte, de ezt nem a gyerekre kéne ráönteni.

2020. okt. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

... aztán nem értik, sok férfi miért lesz alkoholista a házas évei alatt...

Ha nyugodtan se tudod vele megbeszélni a helyzetet, akkor sajnos marad az, hogy minél kevesebbszer találkozz vele.

Nekem is ilyen volt apám, hogy sokat kiabált velem. Felnőttkoromra annyira megromlott a kapcsolatunk, hogy már egymáshoz se szóltunk. Sajnos, rád is ez vár. Szomorú, ha egy ember ennyire, érzéketlen hogy nem veszi észre magát...

2020. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Rendőrségre menj, jelentsd föl. Ha kiskorú vagy még jobb, akkor tuti segíteni fognak. De ha nagykorú vagy, akkor is.
2020. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
23%
És most regéld el: IGAZÁBÓL miért csesztet anyád: Mellőzzük a mesikét arról hogy te vagy hamupipő, tanulsz, viszed a háztartást, meg diákmunkázol mellette.....
2020. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
52%
Beszéld rá apádat a válásra. Sok normális nőt átvernek, ezt az undorító kígyót meg feleségül vették. Kapja meg végre azt a sorsot, amit érdemel a mocskos fajtája. Rohadjon meg egyedül a lakásban, ti pedig költözzetek külön. :)
2020. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Üvöltsd vissza.
2020. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!