Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért olyan meglepő anyámnak,...

Miért olyan meglepő anyámnak, hogy jobban szeretek nagymamámnál lenni, mint otthon?18l

Figyelt kérdés

Nincs saját szobám, anyámmal alszok egy szobában, apám meg külön a másikban, ez hosszú sztori. De mindegy is, kollégista vagyok egyébként, tehát hétvégente vágynék az egyedüllétre, de így ugye nincs igazán meg. Többnyire azt csinálom hétvégén, hogy minél tovább alszok, igazából max tízig, aztán kitalálok valami indokot, hogy miért hagyjon engem egyedül anya, legalább pár óra nyugodt magányom had legyen már.. Többnyire a tanulás az indok egyébként, de ez néha igaz is. Aztán délután meglátogatom mamám. Ez megy őszi szünetben is, annyi különbséggel, hogy amint hazajönnek munkából én lépek is le mamámhoz.

Apámmal olyan a kapcsolatom jelenleg az elmúlt években, mintha csak egy random idegen lakna a másik szobába.

Anyámmal meg nem lehet beszélgetni. Ha megkérdezem milyen napja van akkor megsértődik, bármit mondok vita van vagy nem érdekli. Azt hogy velem mi van soha meg nem kérdezi, csak ha hazajövök szombatonként mamától akkor megkérdezi, hogy mi újság vele. Egész héten szinte minden nap meglátogatja, öt percre lakunk tőle és ő mégis csak arra kíváncsi,hogy mamával mi van azon az egy napon amikor én megyek. De azt nem képes megkérdezni, hogy velem mi a fene történt vasárnap délután és péntek délután között, amikor tökre nem vagyok otthon a koli miatt. Max néha Messengeren kérdezi, hogy mizu, de az nem olyan, meg mivel nincs sok időm kb két szóval le van tudva.


És ő ezek után csodálkozik, hogy nem szeretek otthon lenni. Miért?18l


2020. okt. 26. 19:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A szüleim közt ez kettőn áll. Apám hanyag, tojik mindenre, egy időben alkoholista volt, most nem az. Anyám meg ráhagyja/semmit nem tesz ellene ami érdemleges, max ha valami nem tetszik neki, akkor apám is egy ok a mártírkodásra
2020. okt. 28. 10:52
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
A nagymamád nem tudna erről beszélni anyukáddal? Kezdje azzal, hogy Te panaszkodsz neki, de Téged nem hallgat meg, hanem csak ordibál., de Te nem látod az okát. Ha a nagymama erre nem vállalkozna, akkor valaki mást: nagynénit, nagybácsit, keresztszülőket...
2020. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nemtim
2020. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!