Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Visszahúzódó gyereknek 2-3...

Visszahúzódó gyereknek 2-3 szobás kollégium vagy albérlet?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 14:48
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
94%
Én meg a 28-as vagyok, szintén introvertált... a kollégiumnak köszönhetően nem nyitottabb lettem, nem javultak a szociális készségeim stb., hanem ellenkezőleg, kb. embert nem akartam látni :D Szerintem ahhoz, hogy valaki “ki tudjon nyílni” stb., egy számára komfortos közeg és társaság kell, amiben jól érzi magát, önmaga lehet, szabadon dönthet stb., és az nagyon nem a kollégium, ahol tök idegen emberekkel (akikkel lehet, hogy semmi közös nincsen bennetek vagy az életviteletekben) vagy összezárva.
2020. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
88%

Én szociális fóbiás vagyok.


Én sosem mentem volna koliba,esélytelen lett volna.


Egy osztálytársammal együtt laktunk,egy szobában.

De őt legalább ismertem,4 éve.Volt saját konyhánk,fürdőnk,és nem volt senki rajtunk kívül a lakásban,így elviselhető volt.

És mivel ő elég extrovertált,így sokszor nem is volt otthon:)

Ennek csak örülni tudtam:)

2020. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!