Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is ilyen nehéz egyke...

Másnak is ilyen nehéz egyke gyerekként egy szülővel élni kettesben?

Figyelt kérdés

Nekem vannak olyan pillanataim amikor nem bírom ki.

Anyám nem akarja elfogadni, hogy nem vagyunk ugyanolyanok és folyamatosan elvárja, hogy én alkalmazkodjak hozzá.


Az idegeimre megy! Fúú menjünk kirándulni, minél többet legyünk nem otthon, ezaz sétáljunk.

De az, hogy ez nekem borzalmas, az nem érdekli! Nem tudja felfogni, hogy nekem az a pihenés, hogy itthon vagyok, nem megyünk sehová.

Csak a sértődés megy, meg a durcizás, ha kiállok magamért és egyszer egy évben az van ami nekem jó.


Miért függ enyire tőlem????? Miért kellek mindenhez én is?

Őszi szünetem kb nem volt. nem volt 3 egybefüggő napom, hogy nyugodtan itthon legyek és pihenjek. Mivel már van jogsim, ezért mindenhova én vezetek. Van egy stídió lakása pesten, ezért vácról be kell vezessek oda anyámmal. Csak azért, mert "neki nehéz". De ez talán még érthető.


Miért nem ahgy békén? Miért nem tud tőlem elszakadni? 17 és fél éves létemre nem enged el egyedül sehová. Mert "félt". Ez normális? Hát nagyon nem az!

De azért menjünk sétálni. Olyan orkán erejű szél van, -3 fokkal, hogy szétcsípi az arcomat! Dee azért menjünk séálni, az jót tesz.

Az, hogy nekem mi a jó az nem érdekli.


2020. okt. 30. 11:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
69%
off, de miért hiszik mindig az ilyen hisztis kérdéseknél, hogy lány az elkövető? Általában a fiúk szokták semmibe venni az anyjukat...
2020. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám is hasonló volt, teljes kontroll alatt akart tartani, nálunk is megvoltak ezek a sétálgatások és én is borzalmasan utáltam(nálam ez megspékelődött azzal, hogy volt kutyám, akivel nagyon sokat foglalkoztam, de nem vihettem, mert jujj kiugrik egy kutya-ami valós félelem, de megoldható lett volna olyan helyre menni, ahol ez nem történik meg-, de onnantól meg én éreztem energia és időpazarlásnak, hogy nélküle csinálok egy olyan tevékenységet, amit ő is élvezne).

Visszagondolva olyan volt, mintha egy versenyen indult volna "Életben tudom tartani a gyerekem 18 éves koráig és nem követ el egy hibát sem", de azt meg egyáltalán nem vette figyelembe, hogy egy csomó fontos skill kifejlődését akadályozta ezzel és hatalmas hátrányba hozott, mikor ki kellett lépnem az életbe.


Lázadj határozottabban és ne hibáztasd őt, alapvetően csak jót akar neked.

2020. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, Örülj, hogy van még édesanyád, és tudsz vele menni, sétálni. Sajnos én, és még nagyon sokak csak a temetőbe tudunk kisétálni az édesanyukánkhoz. :((
2020. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
52%
És akkor mivan ?? Nekem meg se apám se nagyszüleim és akkor mivan? Nem lesz jobb a kérdezőnek minek kell ilyet ide írni
2021. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
44%
Miért akar valaki három napig egyhuzamban otthon dekkolni?
2021. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
50%
Lehet menni valahova?
2021. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!