Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvárod valamilyen szinten a...

Elvárod valamilyen szinten a felnőtt gyerekedtől hogy ezeket megtegye? Megvegye?

Figyelt kérdés
Közös programok, néha meghívjon étterembe, ne csak bon bont ajádékozzon/minőségibb csokit hanem ha megteheti drágább dolgokat? Szerintem a kisebb ajándék belefér de hallottam,hogy egy férfi pl vásárolni vitte az anyját meg étterembe.

2020. okt. 30. 21:46
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
*4 ez valószínűleg igaz! Nem várják el tőlem de egyre több helyen látom ezt. Fura. Nem vírus időre értem hanem csak úgy alapból.
2020. okt. 30. 22:33
 12/44 A kérdező kommentje:
10 😂
2020. okt. 30. 22:35
 13/44 anonim ***** válasza:
83%
pfu de gáz lenne. Drágább ajándékokat elvárni, wtf..
2020. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 Metionin ***** válasza:
87%
Nálunk alapból nem szokás a nagy ajándékozás, csokit, apróságot adok anyámnak vagy valamit ami hasznos és nincs neki. Én sem kaptam soha nagy ajándékokat, csak jelképeset. Anyósom viszont elvárja a gyerekeitől (meg amúgy a saját anyjától is) hogy "megfelelő értékben" ajándékozzanak neki, tavaly nekünk szólt is, mert szerinte túl olcsót vettünk. Szóval családfüggő.
2020. okt. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
93%
Nezd kérdező elvarni a legostobabb dolog a vilagon. Nalunk sem szokás. De az hogy étterembe vitte az anyjat valaki nem jelenti azt hogy el is várta az anyuka hogy elvigyék. Lehet szimpla kedvesség a gyerek részéről. Ebbe azert nem kéne belelátni olyat ami nincs.
2020. okt. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon gáz az ilyen szülő. Anyaként leszakadna a pofám, ha ilyen elvárásaim lennének.
2020. okt. 31. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
91%
Hűha , én még a covid előtti időben egy este vacsorázni vittem az édesapámat. (A saját lában ment, de én fizettem). Nem volt születésnapja, se más ünnep. Csak úgy. Ráértünk. Van férjem és 2 gyerekem.
2020. okt. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
ėn idėn küldtem csomagot anyukåmnak bene dråga csokival,és kozmetikumal ,örült neki,most egy fotoalbumot kėszitetem neki azt küldöm majd el ,ės gondolkodom mėg mit küldjek anyukåmnak.nem vår el semmit de most elėg messze lakunk egymåstol igy csomagot küldök neki bene olyanal amit szeret.
2020. okt. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

A 9-essel értek egyet. Szerintem normális kapcsolat esetén ez oda-vissza működik.

Mi is sokszor viszünk valamit, ha megyünk az anyósomékhoz, akár csak egy tálca sütit vagy gyümölcsöt, étterembe is meg szoktuk őket hívni vagy ha meglátunk valamit és tudjuk, hogy kellene, megvesszük nekik. Ők is nekünk

2020. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
95%

De miert fontos a draga ajandek??

Szoval akkor te is minden nagyobb ajandekokat veszel neki?

Mert a kozos program teljesen mas kategoria.

Aki ezeket elvarja, az valoszinuleg nem erdemli meg.

2020. okt. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!