Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek az apukátokkal...

Ti elmennétek az apukátokkal és a bátyátokkal egy afrikai vadász szafarira?

Figyelt kérdés

Én nagy vadász családban nőttem fel, de sose szerettem a vadászatot. Nem is voltam soha még vadászni.

De elhívtak, hogy menjek el velük majd legközelebb Afrikába.

Egyrészt tök jó lenne világot látni:) Másrészt meg nem szeretnék nagyon halott állatokat látni:( Már itthon is rosszul vagyok néha a sok trófeától. Bese merek menni a trófea szobába:( De viszont ha nem megyek el még meg is sértődnének rám szerintem. Meg lehet rosszul érezném magam, hogy nem megyek világot látni:)


Szóval nem tudom:)

Ti elmennétek?


18/L


2013. júl. 30. 17:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
34%

Soha nem ölnék le állatokat, főleg nem rezervátumokban, hasas bankóért, általában illegálisan.

Barbár, undorító dolognak tartom. Ismerek néhány vadászt, szánni való, ahogy mocsadék részegen indulnak a "nagy kalandra". De legalább így nagyobb az esélye, hogy egymást nyírják ki, ahogy szokták is.

2013. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
58%
Ééén tuti elmennék. Feltéve ha illegálisan vadásznak.
2013. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
83%
*feltéve ha legálisan :D
2013. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
32%
Minden esetben az állatoknak szorítok.
2013. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Még akkor sem, ha Afrika, amit nagyon-nagyon szeretnék megnézni. Nem támogatom a vadászatot, mert már rég nem arról szól, hogy éhesek vagyunk, tisztelettel ölünk és annyit, amennyiből a család jóllakik. Ez szórakozás. Nekem meg nem az. És akár tetszik a rokonaimnak a véleményem, akár nem, kiállok mellette.
2013. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
67%

Ha fogalmatok nincs egy vadászatról, minek írtok ide olyat hogy bűnöző emberek hobbija a szegény állatokból való meggazdagodás. Valószínű a hercegek királyok is szemét emberek voltak

Ha nem legálisan, engedéllyel akarsz vadászni kijelölt területen, akkor be sem teheted a lábad Kuvuki földre, ha még a fegyver arzenált is meg látják a fehér ördögöknél akkor szép kis börtön vár rájuk

Nehogy azt gondoljátok már hogy itthon csőre töltötök, ott meg le piknikeztek és öltök amennyit csak hazabírtok hozni, egy ilyen kiutazás és vadászat óriási költség, az Orvvadászoknak viszont így a legolcsóbb, ezért van több feketén vadászó, mint törvényesen ténykedő

37/F

2013. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
30%
Szegény milliomosoknak milyen nehéz. Mekkora dilemmák elé állitják őket.
2013. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 Gyémántlány ***** válasza:
89%
Én mindenképpen elmennék a helyedben! Senki nem kötelezhet arra téged, hogy vadássz, viszont biztosan jól fogod magad érezni, anélkül is, mert a szafarik nagyon gyönyörűek lehetnek! Ha rám hallgatsz, menj el! :)
2013. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
19%

Kedves, priviben gyalázkodó 6-os:

Ugye nem gondolod, hogy egész Afrikára kiterjedő tapasztalataid vannak? A rezervátumok emberei természetesen küzdenek az illegális vadászat ellen, de legyél már annyira nyitott a világra, hogy a a csoportos rhino, vagy elefánt vadászatokon, azért számos fehérember is képviselteti magát, nem rokoni alapon.

Ajánlom, egyszer látogass el a földrész déli féltekére, és látogass el egy középnagy város, amerikanizált bárjába. A k.okain és h.asis után a legtöbb kérdés a vadászatra vonatkozik.

2013. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
79%

"Soha nem ölnék le állatokat, főleg nem rezervátumokban, hasas bankóért, általában illegálisan.

Barbár, undorító dolognak tartom. Ismerek néhány vadászt, szánni való, ahogy mocsadék részegen indulnak a "nagy kalandra". De legalább így nagyobb az esélye, hogy egymást nyírják ki, ahogy szokták is."


Ezt másoltad valahonnan vagy önállóan futja ennyire az eszed?

2013. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!