Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok, anyámmal élek, csak mi ketten vagyunk otthon. Én szívesen költöznék, mennék külön de beteges es nem dolgozik, én tartom el. Pedig jó lenne már a szabad élet
2020. nov. 7. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Anyukád bizonyára nem kíván 24 órás felügyeletet. Akkor pedig nyugodtan elmehetsz szórakozni, ismerkedni a lányokkal. Én így tennék, de az édesanyámat nem hagynám magára. Esetleg szóba jöhetne részemről az, hogy közel hozzá költöznék el és fizetnék egy bejárónőt, aki naponta pár óráig vele lenne és ellátná, amikor rászorul.
2020. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Persze első, felügyeletet is szerezzen a kérdező, meg tartos fenn két házat, fizesse kétfelé a rezsit.

Mi az, hogy beteges? Van papírja róla? Le van százalékolva? Hány éves? Saját házban laktok, hitel van?

Ezt a kifejthetnéd, mert így csak a szokásos manipuláló, érzelmi zsaroló anyuka számomra, aki nem akar egyedül maradni.

2020. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Lenne csak a Te anyád olyan helyzetben, Te pedig lennél a fia, tisztelt #2!!
2020. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A ház az enyém, én vettem hitelre.
2020. nov. 7. 17:15
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vetted hitelre, akkor hova akarsz költözni?
2020. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

És azelőtt hol laktatok? Hol lakott anyukád?

Miért nem dolgozik, mi a baja?

Nekem nagyon abszurd, hogy valaki a gyerekével tartatja el magát.

2020. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Abszurd, vagy sem, bizony van az az egészségi állapot hogy másokra szorul valaki. Nekem meg az a bizarr, mikor életerős huszonéves fiatalok eltartatják magukat a beteges ötven-hatvan éves szülőkkel, és ez alap nekik.
2020. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Porckorong sérve van, nem tud állni sem sokáig mert zsibbadnak a lábai.

Igazából nincs hova mennem, csak óhajom van rá. A régi házunk el lett adva.

2020. nov. 7. 17:32
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Vagyis fizikailag nem terhelhető. , bár ez kezelhető betegség, sokszor műtét nélkül is. Eddig mit tett hogy javítson a helyzeten? Gyógyszeres kezelést kapott?
2020. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Kismillió ember dolgozik ezzel. Ha meg nagyon fáj neki, orvoshoz fordul. Legrosszabb esetben megműtik.

Fontos a helyes életvitel: súlyfelesleg ne legyen, tornáztatva legyen stb.

Ez nem indok, csak ürügy arra, hogy ne dolgozzon. Ne érezd kötelességednek, hogy eltartsd.

Anyukád egyébként mit tett eddig, hogy javuljon az állapota?

2020. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!