Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok, anyámmal élek, csak mi ketten vagyunk otthon. Én szívesen költöznék, mennék külön de beteges es nem dolgozik, én tartom el. Pedig jó lenne már a szabad élet
2020. nov. 7. 15:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

ha kinéztek a munkahelyetek ablakából, akkor azt látjátok, hogy az 50-60 éveseknek dobálgatják a munkalehetőségeket? pláne most, hogy mindenütt leépítések vannak?

olyan könnyen odavakkantjátok, hogy menjen el dolgozni..

2020. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Semmit. De mindegy, hagyjuk mert nagyon eltávolodtunk a kérdéstől.

Köszönöm az eddigi válaszokat. Meg hogy normálisak vagytok. Sziasztok.

2020. nov. 7. 18:12
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A régi ház árával mi lett? Mert ha te hitelre vetted azt, amiben laktok, akkor nem arra ment el az az összeg. Esetleg, ha még megvan, akkor abból vehetne anyukád egy kisebb lakást magának. És ha otthon el tudja azért magát látni többé-kevésbé, akkor elég csak hetente párszor meglátogatni. Gondolom valamennyi bevétele van neki is, így nem neked kellene fizetni mindent. Rokkantsági, vagy ilyesmi...
2020. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aránytalanul nagy elvárás egy 23 éves életét kezdő fiataltól, hogy tartsa el meg szórakoztassa az anyját. Ez azért nem egy olyan betegség, ami miatt minden pénzkereseti lehetőségtől el lenne zárva. Én leülnék vele a helyedben őszintén beszélni arról, hogy mit akarok. Anyukád még tök fiatal, simán élhet 30 évet, már most külön mennél... minél több idő telik el, ez annál nehezebb lesz. Mivel ugye a tied a ház, ő azelőtt hol lakott? Hova tudna egyáltalán menni? Először is mindenképpen kellene valami pénzkeresési lehetőség neki, aztán ha van jövedelme tovább gondolkodni. Társat nem akar keresni?
2020. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, én értem hogy úgy érzed eltávolodunk a kérdéstől, de nem ez egy kezelhető dolog, vagyis lehetne normális aktív élete, ahelyett hogy elveszi a te életedet.
2020. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, de ez a "na mindegy, hagyjuk" kommentedből én azt szűröm le, hogy te nem akarsz szembenézni az igazsággal. Elhiszem, hogy sajnálod anyukádat, meg az is lehet hogy ő sajnáltatja magát, csakhogy te mellette maradj. De hidd el, ez senkinek sem válik a hasznára. Szerintem egy próbát tegyél, aztán majd meglátod, hogy alakulnak a dolgok. Először hagyd anyudat a lakásban, te meg vegyél ki pár hónapra egy szobát magadnak. Ne mondd el anyudnak, hogy ez csak ideiglenes, mert akkor nem fogja megérteni, hogy mi a célod. És ez idő alatt látható lesz, hogy anyukádnak van e szüksége rád napi szinten. Ne adj Isten, de ha igen, akkor haza költözöl azzal a szöveggel, hogy fel mondták az albérletet. Ha meg maga is tud boldogulni, akkor gondolkozhatsz a jövődön.
2020. nov. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!