Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Középiskolások, akiket bántana...

Középiskolások, akiket bántanak otthon, ti hogy fogjátok bírni koli, iskola nélkül, hogy még többet kell otthon lenni?

Figyelt kérdés
Konkrétan az öngyilkosság kerülget, és étvágyam sincs már, márciusban is széjjelvágtam a kezem...
2020. nov. 9. 17:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
94%
#18 miért lenne? szerinted a családon belüli erőszak nem létezik?
2020. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
5%

Mondjuk középiskolásként nem tudom, mi ez a nyavalygás.

Egy óvodás, kisiskolás nagyságrenddel jobban ki van szolgáltatva a szüleinek.

Egy középiskolás a szülei karját is le tudja fogni, ha meg akarják ütni.

Az, hogy kamaszként nehéz a szüleiddel együtt élni, nem ok az öngyilkosságra. Egyrészt minden kamasznak nehéz, másrészt hidd el a szülőknek is nehéz a kamasz gyerekeiket kibírniuk (még akkor is, ha nagyon szeretik őt).

2020. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Savlekotő ***** válasza:
61%
A középiskolás letudja fogni,aha azért vernek naponta halálra egy családanyát is.. Gondolkodj mielőtt leírsz valamit..
2020. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%
Az olyan emberek mint a 22es nagy eséllyel valami szatyorban lakott eddig.
2020. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
74%
Én is hasonló helyzetben vagyok, ha gondolod írj priviben...
2020. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!