Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elköltözhetek itthonról 17...

Elköltözhetek itthonról 17 évesen?

Figyelt kérdés
Mi a teendő ilyen esetben , ha még pár hónap mire betoltom a 18at, de a páromhoz szeretnék költözni, amiért tegyük fel nem igazán lelkesednek a szüleim? 🙄

2020. nov. 13. 10:25
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
73%

#8: na igen.... :-DDD


Nem valami életszerű felállás...

2020. nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
89%

Nem csoda hogy a szülők nem lelkesednek az ötletért. Azt hitték hogy sikerült a lányukból normális, intelligens embert faragniuk, és most csalódottak hogy mégsem.

Nagyon buta dolog azt hinni hogy azzal be van biztosítva az életed, ha összeszedsz egy gazdag idősebb pasit. Jegyezd meg hogy amíg nem saját magadnak kaparod ki a gesztenyét, addig veszélyben van a jövőd. Soha nem szabad egy pasival eltarttatni magunkat mert akkor lesz pofára esés ha elhagy. Aztán majd mehetsz vissza a szüleidhez kuncsorogni hogy tartsanak el mégis inkább ők.

Ne akarj tizenévesen felnőttesdit játszani, majd akkor repülj ki a való életbe, ha már lesz munkád, ha már meg tudsz állni a saját lábadon is egy esetleges szakítás után.

Nem azt mondom hogy gyűjtögetni kell saját lakásra és még 30 évesen is otthon lakni, de alap hogy az embernek legyen havi fix bevétele ahhoz hogy lépni merjen. Nem lehet másokra alapozni a megélhetésünket, saját magunknak kell megkeresni.

Amíg más tart el, addig hiheted magad komoly felnőtt embernek, de csak egy gyerek vagy.

2020. nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
85%

Jajj

Az hogy a pasi jól áll anyagilag, az neked inkább hàrtàny.

Úgy kivàg mint macskàt szarni.

Tanulj, dolgozz, sporolj, és állj a saját làbadra.

Majd akkor elmondhatod hogy nincs anyagi problémàd. Neked!

2020. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
85%
Ostoba
2020. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
93%

Kérdésedre a válasz az, hogy nem. Amíg nem töltöd be a 18-at, addig simán hazavitethetnek a rendőrökkel, mert a szüleid felelnek érted.

Bírd ki azt a pár hónapot, és utána oda mész, ahová akarsz:)

Az más kérdés, hogy lehet utána vissza nem mehetsz. Mindenesetre azért gondold meg, hogy mit szeretnél.

2020. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
86%
Jajj kicsikém, nagyon buta vagy☹️
2020. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 Savlekotő ***** válasza:
78%
Nem csodálom hogy szüleid nem lelkesednek mert szembesültek hogy a testeddel keresnél pénzt. A pasinak meg 10 ilyen buta 17 éves p na akad.. Térj észhez..
2020. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
80%
én se örülnék ha 17 év után így kell kiderülnie hogy egy idiótát neveltem
2020. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
81%
Én még várom a kérdező azon kommentjét, amelyben bizonygatja, hogy ez igaz szerelem, a pasi sosem dobná ki, és már a "babót" tervezik:D
2020. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
79%

#19: megelőztél! :))))


Én már harmadszor néztem vissza a kérdésre, hogy beírta-e már a kérdező, hogy ő a pasi életének nagy szerelme, és ásó-kapa-nagyharang... :))))

2020. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!