Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elköltözhetek itthonról 17...

Elköltözhetek itthonról 17 évesen?

Figyelt kérdés
Mi a teendő ilyen esetben , ha még pár hónap mire betoltom a 18at, de a páromhoz szeretnék költözni, amiért tegyük fel nem igazán lelkesednek a szüleim? 🙄

2020. nov. 13. 10:25
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
73%
A szüleid helyébe én se lelkesednék,hogy a 17 éves lányom egy idős pasi kitartottja legyen.
2020. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
79%
Könyörögve kérem a miniszterelnököt és az operatív törzset, hogy küldjék vissza a fiatalokat a suliba. Túl sok a mese...
2020. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
35%
Hány éves a barátod kérdező? Könyörgöm, mondd, hogy nem egy 80 éves sugardaddy...
2020. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 Savlekotő ***** válasza:
77%
17 évestől akar gyereket,vagy hülye vagy igy akar beleláncolni a tutiba ami még cukormáznak tűnik de később nem lesz az... Gondolkodj miért téged húzott csőbe, mert a buta tinilibákra megy ez a típus akik egy koktélért hülyére vehetőek...
2020. nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
59%

Nem egy koktélért hülyére vehető, hanem nincsenek elvárásai, semmilyen szinten. Neki az is elég, hogy jé engem akar. :O :O :O


Egy idősebb pasi nem azért megy rá a fiatalabb csajokra, mert jaj már a 30 éves nők hogy le vannak rottyanva, hanem azért, mert a saját korosztálya meg úgy egyáltalán egy bizonyos kor felett a nőknek már komoly elvárásai vannak, két lábbal állnak a földön, tisztában vannak a saját értékeikkel, céljaikkal. És ezeknek nem elég bármilyen férfi. Egy tizenévesnek, meg a húszas évei elején járónak meg de. Annak már az is elég, ha valaki nem ragadt le egy 16 éves szellemiszintjén, akkor az már kész főnyeremény. Egy korosztállyal feljebb, meg ez még semmi.

2020. nov. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
38
2020. nov. 16. 09:11
 47/51 anonim ***** válasza:
65%
No comment.
2020. nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
58%
Tehát fizikailag apád lehetne...
2020. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
47%

48# de nem az apja, ebből a szempontból ez nem számít tehát.



Egyébként nekem is volt ilyen kapcsolatom, utólag (35 vagyok már) azt mondom, hogy felesleges volt "bedőlni" neki. Bár kölcsönösen kihasználtuk egymást. Nekem legyezgette a hiúságomat, hogy kellek egy ilyen idősnek is, neki meg, hát neki is ez csak fordítva. DE ami nagy különbség, hogy az enyém, az nem állt volna ki és mondta volna azt, hogy mehetek hozzá lakni. Azért a kérdező pasija akármekkora gyökér, meg a kérdező is, képes azt bevállalni, hogy hozzáköltözzön. Azért ez nem kis dolog ám. 38 évesen nem hülye, tudja mivel jár ez, nem mond ilyet, ha nem gondolja legalább félig-meddig komolyan. Akkor inkább azt se tudná mit találjon ki, hogy kihúzza magát az egész alól és ne kelljen befogadnia a csajt, holott miatta van szarban otthon. Igazából nekem anno ezen is ment tönkre az egész, ezért szakítottam a csávóval, mert ő ezt nem tette volna meg. Illetve később már igen, csak én már túlléptem rajta, mert mélységesen csalódtam benne, hogy jaj de szép és jó minden, de addig már nem ment volna el, hogy a saját kényelmes életét feladva, azt mondja, hogy akkor költözz ide bameg. Én bevállaltam azt, ami otthon ment, képzelhetitek, hogy milyen volt, mikor 17 évesen rájöttek, hogy egy velük egy idős pasival jöttem össze. Ő meg szeret, szeret, csak ne kelljen a szüleimmel találkozni meg odaköltöznöm hozzá. Előadtam, hogy majd mikor 18 éves leszek, akkor jó lesz. Mondom mi? Ugyanúgy az ő házukban fogok lakni, semmi különbség nem lesz. Erre meg nem mondott semmit.

2020. nov. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
55%
Előadta* bocsánat, auto correct, Ő adta elő, hogy ha majd 18 leszek blablabla. Én meg mondta, hogy SEMMI nem lesz másabb, mert otthon fogok lakni ugyanúgy. Igazából ezzel is csak húzta az időt. Na mindegy, tapasztalatnak jó volt, nekem is lányom van, valahol tudom is, hogy mi volt az oka, ilyen kapcsolatba kezdtem, erre igyekszek szülőként is figyelni, bár még nem tini a gyerek. Ha meg mégis úgy alakul, akkor legalább van tapasztalatom a tini oldaláról, talán könnyebb lesz jól kezelnem majd, hogy minél kevésbé menjen tönkre a kapcsolatom a gyerekkel egy ilyenen.
2020. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!