Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elköltözhetek itthonról 17...

Elköltözhetek itthonról 17 évesen?

Figyelt kérdés
Mi a teendő ilyen esetben , ha még pár hónap mire betoltom a 18at, de a páromhoz szeretnék költözni, amiért tegyük fel nem igazán lelkesednek a szüleim? 🙄

2020. nov. 13. 10:25
1 2 3 4 5 6
 21/51 Savlekotő ***** válasza:
77%
Még nős is lehet hasonló gyerekkel. Erre a kis csajra is otthon nagy figyelmet fordíthattak..
2020. nov. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
80%
Jányom, te aztán nem a legélesebb kés vagy a fiókban, az már biztos. Érettségizz le inkább, mikor a sugar daddy lecserél szükséged lesz rá, hogy elkezd a műkörömépítő okjt...
2020. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
81%
Várd meg azt a pár hónapot.
2020. nov. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
25%

Várd ki míg 18 leszel. Amúgy nem értem mit írogat itt mindenki, hogy mi lesz veled, ha kidob, majd mehet kuncsorogni a szüleidhez. Rengeteg fiatal jön el otthonról miután leérettségizik, vagy azért, mert nem tudják segíteni, vagy azért, mert nem is akarják, vagy bántalmazták stb. Az, hogy a palijához költözik, nem azt jelenti, hogy ül otthon és semmit se csinál. Nyilván fogja magát és elmegy tanulni. Ha a palija kidobja, akkor annyi lesz a különbség, hogy felveszi a diákhitelt és átköltözik egy kollégiumba, aztán majd lesz valami. Más is így él. Ennyi.


Amúgy, ha benne van a csávó, hogy hozzáköltözzön, nem csak a kérdező gondolja azt, hogy majd ő költözik, az ürge meg mit sem sejt, akkor egy darabig amúgy se kell neki attól félnie, hogy kidobja. Jó darabig fiatal marad ő még, ha amúgy megvannak, akkor ennyi bőven elég ám ahhoz, hogy jó helye legyen. Ha meg tegyük fel, nem csak ezért van vele, akkor meg megint csak tök mindegy, egy vele egykorú is kidobhatja, márpedig lassan érettségizik és továbbtanul, megint csak tök normális, hogy összeköltöznek. Szóval az igazság az, hogy tök mindegy a másik fél hány éves.


Kérdező, te meg szedd le a csávót úgy, ahogy tudod. Ha véletlen nem úgy alakul, ahogy tervezed, akkor ne az legyen, hogy 30 évesen azon gondolkodsz, hogy hülyének nézett, kihasználta, hogy fiatal vagy és naiv, és a legszebb éveidért cserébe lófszt kaptál meg esti fényt.

2020. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
81%
És mióta dúl a szerelem? Egy hete? Vagy kettő?
2020. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim válasza:
82%
Én csak annyit itt hagynám, hogy nagyon (ismétlem nagyon) sok pali adja ki magát gazdagnak, hogy nőzzön. Néha meg is lepödök a módszereiken, hogy "b@szki, ezt még én is elhinném". Szóval nagyon vigyázz ezzel kérlek🥺👉👈💜
2020. nov. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy nekem van olyan ismerősöm, velem egy idős, akinél bejött ez az egyetlen probléma az, hogy a pasi nem akar gyereket, mert neki már van, sőt unokája is. (Kb. 20 év van köztük) kb. 12 éve együtt vannak a csaj 30... és megmagyarázta neki a pali, hogy nem kell gyerek. A csaj amúgy szereti a gyerekeket, szeretne sajátot is, szóval ő inkább csak elviseli ezt, meg reménykdik, hogy majd hátha mégis akar. De hát közben elfelejti, hogy már 50 éves emberről beszélünk. Tuti nem fog akarni. Mindekzöben ő meg már 30, minél tovább vár a semmire, annál rosszabb... Ugye ha valamikor szétmennek, akkor utána kereshet másik pasit, akivel egy darabig együtt van, aztán kiderül, hogy legyen-e gyerek vagy sem, de lehet nem is az elsővel jut odáig. Itt-ott az is lehet, hogy a hülyesége miatt 40 évesen majd szenvedhet azzal, hogy injekciózgatja magát, meg beültetésekre járkál, mert nem akar összejönni a gyerek, amit már 15 éve is vállalhatott volna akár, ha nem tart ki egy olyan mellett, aki meg úgy van vele, hogy neki már van elég, sőt kicsinek ott vannak az unokák.


Van olyan szintén velem egy idős ismerősöm is, aki ugyanilyen kapcsolatban van, de ott lett közös gyerekük, aki fiatalabb, mint a csávó unokája. Ők aranyos pár, nagyon viccesen fogják fel, hogy a nagybácsi fiatalabb az unokahúgnál... Volt a csaj vagy 16 mikor összejöttek, volt nagy botrány meg minden belőle, de mikor betöltötte a 18-at elköltözött otthonról, összeházasodtak. Ennek már 15 éve és nagyon boldogok azóta rengeteg nehézségen mentek keresztül együtt és tényleg olyan a kapcsolatuk, hogy arra azt lehet mondani, hogy ez igen bakker.

2020. nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
82%
Igen, elköltözhetsz, a rendőrség meg hazavisz.
2020. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
79%
Úg ylátom, a kérdező elbújdosott - nem bírja a reális kritikát. :-D
2020. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
76%
Vagy mást csinál. Én is szoktam kérdezni, aztán lehet egy pár választ megvárok, de utána csinálok mást. Nem érek én rá egésznap frissítgetni, mikor pár óra múlva visszamegyek, akkor megnézem, ami addig összejött.
2020. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!