Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragudott meg anyukám...

Jogosan haragudott meg anyukám? Te mit tettél volna?

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet, hogy volt egy középkategóriás laptopom, amit pár éve kaptam a szüleimtől karácsonyra. Mivel sokat használok tervezéshez szükséges alkalmazásokat, photoshopot és egyebeket, ezért eladtam a laptopot, és a pénzből + a saját pénzemből vettem egy sokkal komolyabbat. Ezen sértődött meg anyukám. Szerinte a tesómnak kellett volna adnom. Szerintem nem, mivel én kaptam.

Ki mit gondol erről?



2020. nov. 14. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem kellett volna a tesódnak adnod. Mivel te kaptad, az a te tulajdonod. Nem ivásra és bulizásra költötted azt a pénzt, hanem kvázi munkaeszközre. A tesód elmehet diák munkázni, hogy vehessen magának egyet.
2020. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy te és hány éves a tesó?

Egyébként az a laptop a tiéd volt,így kb. azt csináltál vele,amit akartál. Eladtad és vettél egy komolyabbat. Kész.

2020. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesó sem hiszem hogy annyira boldog lett volna egy pár éves laptoppal.
2020. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Leginkább az a baj, hogy erről nem beszéltél velük előtte.
2020. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen szülőtől mentsen meg az Isten!
2020. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Savlekotő ***** válasza:
78%
Jobb esküszöm ha semmit nem adnak inkább egy szelet csokit se..
2020. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

19 vagyok, tesóm 16.

Köszönöm a válaszokat.

2020. nov. 14. 15:41
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem eloszor azert sertodott meg hogy az o ajandekat adtad el. De igy hogy nem csak eladtad hogy elad. Hanem hogy penzed legyen egy jobbra az teljesen rendben van. Miert adtad volna ocsednek? Akkor most nem lenne neked laptopod! Ebbe bele gondolt hogy semmi ertelme nem lett volna????
2020. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Savlekotő ***** válasza:
82%
Előző ezeket nem érdekli ha a nagy tesónak nincs semmi se,nagy tesó egy valamiért kő hogy kis tesót pénzelje ellássa pesztrálja,ez ma a menő sok helyen nagy tesó turiból kapott ruhát is kis tesó névnapjára meg torta jár és torony óra lánccal. Majd később nagy tesó dolga autót lakást pénzt is a feneke alá tolni huginak öcsinek ő meg dögöljön éhen.. És csoda h sorban romlik meg a testvérek közti viszony--
2020. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett volna a tesódnak adni?Neked szükséged volt egy jobbra.Nem kellett volna azért megsértődjön.
2020. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!