Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan haragudott...

Szerintetek jogosan haragudott meg rám apu ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A szüleim két éve külön élnek ujevkor úgy beszéltük a barátommal hogy mindkettőjüket neglatogatjuk.elosszor anyuhoz mentunk az utan apuhoz apurol tudni kell hogy eléggé szeret inni v verte anyámat is meg mikor együtt voltak dolgozni se nagyon szeret es iszik is. De úgy voltam vele hogy ujevkor kivetelt teszek és meg látom a barátommal. Amikor oda értünk már úgy fogadott bennünket hogy volt benne alkohol látszott rajta. Így gondoltam nem árulom el neki hogy anyutol jöttünk igy azt hazudtam hogy a barátnőmtől jöttünk.azert hazudtam apámnak mert ha nem hazudtam volna akkor meg azért pukkadt volna hogy először anyához mentunk és nem hozzá mert ő úgy vettem észre hogy ő nem szereti hogy ha anyuhoz járok. De több mint négy óra hosszát pedig ott voltunk nála de akkor is felpukkadt amikor már indultunk volna tőle haza. Állandóan anyurol kérdezett engem mikor ott voltunk. Azóta úgy meg haragudott hogy nem is jelentkezik.
2016. jan. 5. 17:49
 1/6 A kérdező kommentje:
A helyesirasert bocsi.
2016. jan. 5. 17:54
 2/6 Rezi Dencia ***** válasza:
100%
Ha felpukkadt, hát felpukkadt. Ne foglalkozz vele.
2016. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az hogy anyudról kérdezősködik szerintem jó jel. legalább érdeklődik mi van vele. ittasan az ember sokkal indulatosabb. Aztán meg gondolom az se esik neki túl jól, hogy csak újévben látogatod meg. próbáld te keresni, ha nem sikerül látogasd meg egy hétvégén.
2016. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szerintetek jogosan haragudott meg rám apu"


Szerintem nem, de a haragudáshoz nem kell jog, megharagudhat jogtalanul is.


"ti mit tennétek ebben a helyzetben?"


Apukámmal való kapcsolatot nem erőltetném, mert szerintem nem profitálnék belőle. Ha keres akkor reagálná persze (de ha pl telefonban goromba, akkor meg nem). Jah, és a legfontosabb: a hazudozásról meg leszoknék.

2016. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit érdekel, hogy haragszik-e egy alkesz gyökér, aki verte anyádat?????


Jogos az lenne ha anyukád haragudna, hogy mész apádhoz ezek után...

2016. jan. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azért néha napján rá nyitnám az ajtót mert csak az apám....aztán ha mondjuk 2 hónap múlva meghal mégjobban gyötör a lelkiismeret hogy leszartad.Nekem elváltak a Szüleim...nem az én dolgom miért...szeretem mind a kettőt...Apukám 11 éve meghalt ma bármit megadnék azért hogy még egyszer beszélhessek vele....csak azért írtam le mind ezt mert ahogy olvasom a kérdést nyilván érdekel apád ha nem érdekelne nem foglalkoznál vele
2016. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!