Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért akarja, hogy...

Anyám miért akarja, hogy tovább tanuljak?

Figyelt kérdés
Anyám minden áron azt akarja, hogy menjek egyetemre, szerezzek diplomát stb., de én rohadtul nem akarok továbbtanulni. Hiába mondom neki nem érti meg. Mégis miért akarja ennyire?

2020. nov. 14. 16:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Álltalába mindegyik szülő azt akarja,hogy a gyereke tovább tanúljon ha lehetőség van rá.Hidd el,sokan megbánták,akik nem a tanúlás mellett döntöttek.
2020. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
22%
Én azt bántam meg, hogy egyetemre mentem.
2020. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
19%
8-as: 40 éven át ülni egy székben és parancsolgatni? Ez elég rémesen hangzik. A sok ülésben meg tönkremegy a gerinced és kevesebb ideig fogsz élni. Az emberi test egyszerűen nem ülésre lett tervezve, hanem arra hogy le tudjunk futni minden nap 50 km-t. Akkor inkább a villanyszerelést választanám.
2020. nov. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
54%
Mondod te, apám meg csendben szenved a nyugdíjig. Ja és akkor néha még maszekol is, van hogy kb csak aludni jön haza. De köszi. Inkább végzek ülőmunkát és sportolok mellette, te meg tedd, ahogy jónak látod. Villanyszerelőkre is szükség van.
2020. nov. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy meg azért, mert egész nap villanyt szerelsz, nem leszel fitt, ugyanúgy nem fogsz tudni lefutni 50 km-ert, ezt nem is tudom, honnan vetted.
2020. nov. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
45%
Jól van na, ezt csak úgy írtam... egyébként én nem akarok villanyt szerelni. Csak azt akartam mondani ezzel hogy egész nap ülni sem fenékig tejfel. Minden munkának van hátránya.
2020. nov. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%
Nyilván jobb jövőt szeretne neked, több fizetés és a többi...csak a felsőfokú végzettség sem garantálja ezt, egy érettségi meg annyit ér mint régen egy nyolc általános...szóval nem könnyű ez (most sem...)
2020. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%

Valóban iszonyat nehéz ez az egész... Nagyon keveseknek adatik meg, hogy ő most biztosan tudja mi akar lenni, és mindent megtesz érte, mert annyira de annyira motivált, hogy csakis azzal akar fogalkozni egész életében...Én is elvégeztem egy egyetemet, most elkezdtem egy másikat, de valahogy érzem hogy ez így nem lesz jó, és közeledek a kiégéshez. Nagyon nehéz, mert sok az anyag, és ugye a matek mindig épít valamire. De mivel rohanunk, a mélyebb megértés lehetősége lecsökken, nem fog elmélyülni a tananyag. Persze, meg lehet tanulni a vizsgára, aztán a fejedből szépen kihullik. Óriási a szakadék a gimi és az egyetem között. Aztán elgondolkozol rajta:volt ennek értelme? Valamit muszáj kitanulni, legyen az akár egy szakma. Itt tudtok csemegézni:

[link]

2020. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mert minél többet tanulsz annál többre viszed!Ezt jegyezd meg!
2021. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
De csak akkor ha a számodra megfelelő dolgot tanulod, amiben tudsz fejlődni
2021. jún. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!