Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez olyan nagy probléma volt?

Ez olyan nagy probléma volt?

Figyelt kérdés
Tegnap mondtam anyámnak, hogy ma nekem 1-től esport versenyem lesz. Tudtuk, hogy sok esélyemnem lesz, hiszen nagyon béna vagyok a játékban és profik ellen mentem, de kiszerettem volna próbálni magam. Mondtam, hogy 1-től ne zavarjon. Felkeltem 11:30-kor, erre még ki se nyitottam a szemem és nagyon fáradt voltam még, segítenek kellett valami informatikai dologban. Mindegy sietve megcsináltam, de 12:15-kor kitalálta, hogy neki meghúzódott a lába, menjek ki a gyógyszertárba. De ha már ottvagyok, menjek be a pékségbe zsemlékért. De ha már ott vagyok, menjek be a DM-be zsebkendőért, mosogatószerért. De ha mér ott vagyok, ugorjak be a húsoshoz karajért. Meg még visszafele valahova kóláért. Nagy nehezen beszereztem mindent, 12:55-re éppcsak visszaértem, csapatom már hótideg volt, hogy elkések. A lényeg, hogy nem jó karajt hoztam, mert rántotthúshoz kellett volna és nem zsemlébevaló csemegét. Na a baj az, hogy én sose tudtam mi az a akarj így 21 évesen. Fogalmam nincs, hogy miaz, a szót hallottam már de nem tudtam elképzelni se, hogy az mégis mi a fene (igen, városi srác vagyok). Én emg hoztam 10 csemegekarajt. Anyám verseny közben üvöltözött velem, hogy most menjek ki haptákban vagy kitagad otthonról. Sikeresen olyan összeszedetlen és rossz voltam a stressz miatt, hogy első fordulóban 7-1-re kikaptunk és kiestünk. Majd kiment ő a fájós lábával karajért meccs közben, aztán kiballagtam szégyenteljesen elvert pofával, de már látom, hogy süti a rántotthúst. Amint szeme elé kerültem, üvöltözött, hogy na ezért kellett neked üvöltözni velem, na ezért siettem, béna senkiházi vagyok, életképtelen szardarab, a fájós lábával a szarban hagytam, stb. Most ez olyan nagy probléma volt, hogy kértem magamnak egy kis szabadidőt?

2020. nov. 21. 17:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem felesleges idegeneket kérni döntőbírónak ilyen esetekre, mint amilyen konfliktus zajlott köztetek.

Ha korán fekszel, korán kelsz, lehet kialszod magad és összeszedettebb tudsz lenni (nem, nem rosszindulatból írom, minimálisan se).

2020. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igaz, csak ez a kiugrás nem volt belekalkulálva.
2020. nov. 21. 17:27
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem egy kis szabadidőt kértél, mert a fél napot átaludtad, a másik felében meg játszottál.
2020. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%
Remélem nem volt pofád zabálni a rántott húsból.
2020. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

3-as


Ki az a Martin? Gyakran olvasom ezt a nevet itt.

2020. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#3 Szerintem mindegy ki írja ki a kérdést.

#4 Csak akkor keltettek volna fel előbb vagy mondták volna tegnap, hogy rántotthúshoz kéne vásárolni

#5 Volt, mert odanyomta a pofámhoz.

2020. nov. 21. 17:39
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
6, a Martin család itt élte/éli az életét. A Martin az őrült anyjával és az idegbeteg húgával él és diliház ami náluk megy. A Martin és az anyja is szoktak itt kérdéseket feltenni, és a youtube-on is voltak videóik. Talán ha úgy keresel rájuk hogy Gyakoris család, akkor még hoz róluk találatokat a google. De lehet hogy mindjárt jön valaki aki linkel neked pár kérdést/videót, mindig van olyan akinél kéznél vannak a linkek :)
2020. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
2020. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
28%
Mindent megcsináltál, amit kért tőled, csak a karajt tévesztetted el, mit rinyál? Csináljon krumplis tésztát akkor. Egy hisztigörcs az anyád.
2020. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Szóval méltóztattál fél nap döglés után kimászni az ágyból és anyád fájós lábbal meg mert kérni, hogy vegyél már kaját, hogy neki legyen miből ebédet készítenie (többek között neked is). Olyan nincs, hogy nem ismersz fel valamit és kész passz, ha nem tudod, hogy néz ki, megkérdezed. Vagy szépen megnézed a Gugliban. Ha elcseszted, szépen hozol másikat. De te erre se voltál képes.

Ezek után még anyád a hibás, hogy egy szros játékban kikapott a felnőtt kicsi fia.

2020. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!