Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez olyan nagy probléma volt?

Ez olyan nagy probléma volt?

Figyelt kérdés
Tegnap mondtam anyámnak, hogy ma nekem 1-től esport versenyem lesz. Tudtuk, hogy sok esélyemnem lesz, hiszen nagyon béna vagyok a játékban és profik ellen mentem, de kiszerettem volna próbálni magam. Mondtam, hogy 1-től ne zavarjon. Felkeltem 11:30-kor, erre még ki se nyitottam a szemem és nagyon fáradt voltam még, segítenek kellett valami informatikai dologban. Mindegy sietve megcsináltam, de 12:15-kor kitalálta, hogy neki meghúzódott a lába, menjek ki a gyógyszertárba. De ha már ottvagyok, menjek be a pékségbe zsemlékért. De ha már ott vagyok, menjek be a DM-be zsebkendőért, mosogatószerért. De ha mér ott vagyok, ugorjak be a húsoshoz karajért. Meg még visszafele valahova kóláért. Nagy nehezen beszereztem mindent, 12:55-re éppcsak visszaértem, csapatom már hótideg volt, hogy elkések. A lényeg, hogy nem jó karajt hoztam, mert rántotthúshoz kellett volna és nem zsemlébevaló csemegét. Na a baj az, hogy én sose tudtam mi az a akarj így 21 évesen. Fogalmam nincs, hogy miaz, a szót hallottam már de nem tudtam elképzelni se, hogy az mégis mi a fene (igen, városi srác vagyok). Én emg hoztam 10 csemegekarajt. Anyám verseny közben üvöltözött velem, hogy most menjek ki haptákban vagy kitagad otthonról. Sikeresen olyan összeszedetlen és rossz voltam a stressz miatt, hogy első fordulóban 7-1-re kikaptunk és kiestünk. Majd kiment ő a fájós lábával karajért meccs közben, aztán kiballagtam szégyenteljesen elvert pofával, de már látom, hogy süti a rántotthúst. Amint szeme elé kerültem, üvöltözött, hogy na ezért kellett neked üvöltözni velem, na ezért siettem, béna senkiházi vagyok, életképtelen szardarab, a fájós lábával a szarban hagytam, stb. Most ez olyan nagy probléma volt, hogy kértem magamnak egy kis szabadidőt?

2020. nov. 21. 17:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
40%
Egyetértek a 10essel, egy szánalmas semmirekellő here vagy. Remélem az én fiam nem ilyen lesz.
2020. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem értik meg a szükségleted és az elképzelésed, csak tényleg azt látja, amit ő akar.
2020. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#10 #11 OK boomer
2020. nov. 21. 22:12
 14/24 anonim ***** válasza:
74%

Kis szrdarab vagy, még érvelni sem tudsz, látszik, hogy egy ilyen gagyi játék a fontos neked.

Lúzer.

2020. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Erre mit érveljek? A 15. századi magyar boomer mentalitásra?

Fél nap dögléssel mi baj? Szombaton? Hétfőtől péntekig egyetem volt, legalább hétvégén had pihenjek, vagy akkor menjek kapálni? Ez a norma nálatok? Mert ha igen, akkor tudod merre van az ajtó.

Aztán, ha rosszul fogalmaz, miből szüljem ki hogy mit akar? Odamentem a húsoshoz, elmondtam neki a karajt, ezt adta, mondom ok, megvan. Ha rosszul fogalmaz és nem ez kell, akkor viselje következményeit.

Aztán egy kis szabaddős, idősávos tevékenység nekem is jár, tökmindegy mi az de jár. Amúgyis szökőévente van ilyen, hogy mondom mettől meddig nem érek rá, amúgy 0-24 minen nap elérhető vagyok és ugrok, ha mennek lel valahova.

Nem hozok másikat, majd ha ráérek. Nem értem rá, sajnálom.

Szánalmas semmirekellő here a nem mondom mid. Remélem gyereked sem lesz. Vagy ha már van, most sajnálom. Szardarab lúzerezni pedig elég ovis szint. Mer neked nincs hobbid amit szeretsz "szrdarab lúzer" (ha a te szavaiddal éljek)? Fhú, de hányni tudok tőletek, és megkérdik miért menekülnék ebből a pöcegödör balkánisztánból.

2020. nov. 21. 23:03
 16/24 anonim ***** válasza:
95%

Martin, te nem csak szombaton döglöd végig a napot, hanem egész héten. Az egyetemre meg nagyon vicces bármit is fogni mikor be sem kell járni.

Inkább azon dolgozz hogy ki tudd fizetni az autó biztosítását, ha már megkaptad. Vállalj egy kis felelősséget, nem a számítógépből áll az egész világ.

2020. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Fhu te aztán nagyon okos vagy. Mert szerinted nincs 20 beadandóm egy héten mi az online oktatás miatt? Sajnos nem írják meg magukat. És ha azokat nem csinálom meg a héten akkor bukó a tárgy. Tehát nem hawaii az online oktatás.

Keresek állást, de nem a mekit vagy fizikait. Igaz, mást nem kapok, de nem vállalok el semmi ilyesmit. Nem az egész világ abból áll, de nem is abból, hogy tanulás, munka, alvás, ismétlés. Majd keresek valami munkát, amitől nem akarom megölni magam.

2020. nov. 21. 23:16
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként őszintén mondom hogy én sajnállak, totál a te pártodon állok, szerintem a családod nem normális és ennél sokkal jobbat érdemelnél. Ezt már kifejtettem egy másik kérdésnél, de rengeteget elárul a jellemedről ahogy a húgoddal bánsz. Ahogy tűröd, nem üvöltesz neki vissza a saját stílusában, hanem nyugodtan válaszolgatsz neki mikor őrjöng. Nagyon remélem hogy mielőbb sikerül a saját lábadra állnod és kikerülnöd ebből a mérgező közegből.

Viszont ahogy most válaszolgatsz a többieknek, meg ez a boomerezés nagyon nem szimpi.

2020. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Bocsi 18-as, de ma már mindenki felhúzott. A toxikus haveri köröm felhúzott, ezért otthagytam őket, de utána még felhúztak megint, utána a családom húzott fel és most itt is.
2020. nov. 21. 23:25
 20/24 anonim ***** válasza:

"Felkeltem 11.30kor." - szerintem már itt eldurrant, ez volt a baja, nem az e-sport verseny... én legalábbis már itt elvesztettelek

"Én sose tudtam, mi az a karaj így 21 évesen." - ez is elég gáz, mert ez azt jelenti, hogy valószínűleg máskor sem segítesz a házimunkában (pl. főzés), bevásárlásban, vagy csak ennyire nem figyelsz, ignoráns vagy a családoddal, meg nyilván azért látod, hogy ebédre nem felvágottat kell venni... de mondom, igazából nem ez a része a gond, hanem ez a későn fekszem későn kelek lifestyle általában kiakasztja a szülőket

biztos elkényeztettek, nem feltétlenül a te hibád :( nem rosszból mondom, de fel kell nőnöd, mert a barátnődnek/feleségednek nagyon sok baja lesz így veled. vagy nagyon sokat kell ahhoz keresned, hogy ezeket elnézze

megértelek, én is régen hasonló voltam, még fiatal vagy, változhatsz 25N

2020. nov. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!