Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez olyan nagy probléma volt?

Ez olyan nagy probléma volt?

Figyelt kérdés
Tegnap mondtam anyámnak, hogy ma nekem 1-től esport versenyem lesz. Tudtuk, hogy sok esélyemnem lesz, hiszen nagyon béna vagyok a játékban és profik ellen mentem, de kiszerettem volna próbálni magam. Mondtam, hogy 1-től ne zavarjon. Felkeltem 11:30-kor, erre még ki se nyitottam a szemem és nagyon fáradt voltam még, segítenek kellett valami informatikai dologban. Mindegy sietve megcsináltam, de 12:15-kor kitalálta, hogy neki meghúzódott a lába, menjek ki a gyógyszertárba. De ha már ottvagyok, menjek be a pékségbe zsemlékért. De ha már ott vagyok, menjek be a DM-be zsebkendőért, mosogatószerért. De ha mér ott vagyok, ugorjak be a húsoshoz karajért. Meg még visszafele valahova kóláért. Nagy nehezen beszereztem mindent, 12:55-re éppcsak visszaértem, csapatom már hótideg volt, hogy elkések. A lényeg, hogy nem jó karajt hoztam, mert rántotthúshoz kellett volna és nem zsemlébevaló csemegét. Na a baj az, hogy én sose tudtam mi az a akarj így 21 évesen. Fogalmam nincs, hogy miaz, a szót hallottam már de nem tudtam elképzelni se, hogy az mégis mi a fene (igen, városi srác vagyok). Én emg hoztam 10 csemegekarajt. Anyám verseny közben üvöltözött velem, hogy most menjek ki haptákban vagy kitagad otthonról. Sikeresen olyan összeszedetlen és rossz voltam a stressz miatt, hogy első fordulóban 7-1-re kikaptunk és kiestünk. Majd kiment ő a fájós lábával karajért meccs közben, aztán kiballagtam szégyenteljesen elvert pofával, de már látom, hogy süti a rántotthúst. Amint szeme elé kerültem, üvöltözött, hogy na ezért kellett neked üvöltözni velem, na ezért siettem, béna senkiházi vagyok, életképtelen szardarab, a fájós lábával a szarban hagytam, stb. Most ez olyan nagy probléma volt, hogy kértem magamnak egy kis szabadidőt?

2020. nov. 21. 17:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
63%

El lehet takarodni dolgozni és elhúzni otthonról. Akkor nem fog a mocsok gonosz anyád holmi karajt vásároltatni veled, hogy megfőzze neked, hanem veszel magadnak enni, amit akarsz.

És annyi gyökér játékkal játszogatsz, amennyivel akarsz.

Egyetemre jársz? Hát mindjárt megsajnállak. Képzeld, a felnőttek meg dolgoznak. És mégse döglenek szombaton délig, mint Nagyságod, aztán meg főleg nem nekik áll feljebb, ha merészelnek kérni tőlük valamit. Hanem pl kaját csinálnak meg takarítanak, mert bizony ezt is kell. Neked is. Nálunk így megy, te csak nekem ne mutogass semmilyen ajtót, mert te vagy degenerált, ha ez 21 évesen neked nem alap. Nem óvodás vagy már, hogy ne vedd ki a részed az otthoni dolgokból, mint pl a főzés.

Pofádat meg alapállásba, te itt csak ne sértegess senkit, miután bicskanyitogató stílusban írtad ki már az alap kérdésedet is.

2020. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
19esre: biztos, hogy mindenki hülye csak te nem?
2020. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk ott bukik a dolog, hogy én már reggel fél 9-kor felkeltelek, ahogy a gyerekeket fel is szoktuk kelteni. Igen, az egyik egyetemista, és online oktatásban van. Tudom, hogy mennyit tanul, mennyi beadandót ír.

Anyjukkal együtt csak kétszer szoktunk finoman kérni valamit, harmadszorra már kissé emeltebb hangnemben, ha ekkor se mozgatják a fülük botját, akkor anyuka úgy, de úgy megtépi még a 21 éves lányát, meg a 16 éves fiát is, mint a vihar.

Erre nem sokszor szokott sor kerülni, már az üvöltéses fázisban öltöznek, szedelődzködnek, és tirhulnak kifelé a boltba.

És mindketten tudnak különbséget tenni a szendvicsb való, meg a rántani való karaj (meg tarja) közt is.

2020. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Martin, én sajnállak a családod miatt, de ha tudod, hogy milyenek, miért nem kelsz fel reggel, végzed el a rád jutó feladatot, pláne, ha délután programod van..?
2020. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!