Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit irjak egy...

Szerintetek mit irjak egy búcsúlevélbe?

Figyelt kérdés

Nem ilyen öngyilkos” bucsu levélre gondolok, hanem elköltöznek itthonrol egy másik varosba , lenyegeben itt hagynám ugymond az eddigi életemet , de ezt tudom hogy nagyon nehezen fogadnak a szüleim, és nem is mennének bele eloszor. Ezért tervezek egy levelet hagyni amiben leirom hogy elmentem, miért.. stb, illetve hogy ne aggódjanak, és majd ha megnyugszanak picit szeretnem ugyanugy tartani veluk a kapcsolatot meg haza is járni termeszetesen.

Mi a véleményetek errol? Ti hogy írnatok meg nagyjabol?



2020. nov. 21. 18:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
49%
Remélem nem valami 35 éves pali akinek van 2 gyereke és azzal etet téged hogy szeret xd
2020. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
43%

Ne legyél ilyen buta, nagyon szépen kérlek! 🙏


40N

2020. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%
te az vagy, akit múltkor leoltattak? a csaj, akinek a párja 30+ éves, munkával rendelkezik, és a szüleid a bunkók, hogy nem nézik jó szemmel, ahogy valaki kihasznál?
2020. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
20%

13...miért ne tenné? párjához menne ebben semmi butaság nincs..

magyarázd el miért ne tegye...

2020. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%

15-ös: ez a lány jó esetben iskolás. Gondolj már bele!


Nekem végül is mindegy. Akkor csinálja. Vezessen háztartást. Vagy alkalmazkodjon egy másik családhoz, vagy fájjon a feje a csekkek miatt (mivel nem írta a páeja hány éves...). Szerintem marhára ráerne ezzel. Kivétel, ha olyan szörnyű otthon a családi élet, de ennek pont az ellenkezője jön le az írásából.

2020. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy remélem tudod kérdező, hogy lényegtelen, hogy írsz-e búcsúlevelet, mert 18 éves korodig ők felelősek érted, tehát utanad is mehetnek, vagy haza is vitethetnek. Ja, beszélni velük nyilván bonyolultabb.
2020. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
52%
Ezt írd bele: Na csá gyíkok, én leléptem!
2020. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%

Várd ki azt a pár hónapot. Ha kivárod utána elhúzól a padihoz azt a szüleid nem tehetnek semmit.

Ha nem várod ki rendőrséggek hozatnak haza

2020. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%
Azért a levél végére írd oda a pontos címet, hogy a rendőröknek ne vegye el annyira sok idejét a megtalálásod:D
2020. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
81%
Fú de rá fogsz faragni erre...
2020. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!