Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit irjak egy...

Szerintetek mit irjak egy búcsúlevélbe?

Figyelt kérdés

Nem ilyen öngyilkos” bucsu levélre gondolok, hanem elköltöznek itthonrol egy másik varosba , lenyegeben itt hagynám ugymond az eddigi életemet , de ezt tudom hogy nagyon nehezen fogadnak a szüleim, és nem is mennének bele eloszor. Ezért tervezek egy levelet hagyni amiben leirom hogy elmentem, miért.. stb, illetve hogy ne aggódjanak, és majd ha megnyugszanak picit szeretnem ugyanugy tartani veluk a kapcsolatot meg haza is járni termeszetesen.

Mi a véleményetek errol? Ti hogy írnatok meg nagyjabol?



2020. nov. 21. 18:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem támogatnak, akkor annak oka van.
2020. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
53%
21-es nem feltétlen. Attól még, hogy valamire azt gondolják a szülei, hogy rossz nem feltétlen jelenti azt, hogy igazuk lesz. Ráadásul lehet az oka annyi, hogy még nem szeretnék, hogy ,,kirepüljön" a lányuk
2020. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Apukám nagyon magához szeretne láncolni és ugymond “betörni”, mert már csak én maradtam mellette (nem véletlenül..) elviselhetetlen stílusa van, főleg mostanában és már egyre kevésbé szeretek otthon lenni
2020. nov. 21. 20:58
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.

Bírd ki azt a pár hónapot

Utána oda mész ahova akarsz.

2020. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nem szabad ezt megtenned! Gondolkozz el, milyen nagy probléma kerekedhet ki bellôle, mivel nem vagy még nagy korù!
2020. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
25-ös miért nem szabadna megtennie? Most még persze, hogy ne de ha majd betölti a 18-at? Vagyis pár hónap múlva
2020. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!