Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan szabaduljak meg a...

GyBlanka54 kérdése:

Hogyan szabaduljak meg a családomtól? El akarok tűnni, hogy soha ne találjanak meg.

Figyelt kérdés
Elegem van belőlük, folyton csak bántanak, csesztetnek, elhordanak mindennek. A nagyszüleim elmebetegnek tartanak, mert imádom Sir Anthony Hopkins filmjét a bárányok hallgatnakot, anyám egy szemétnek tart, apámról ink!bb nem is beszélek. Főként anyám miatt vagyok labilis állapotban és akarok ömgyilkos lenni, mert màr nem bírok tobább, 17 éve hallgatom ugyanazt. 17/l

2020. nov. 24. 07:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy, és tudom hogy ez jellemző az olyan családokban ahol sérült gyereket nevelnek, de a szüleidet is kikészíti ez a helyzet, azért ilyenek.
2020. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
74%
Azért bánnak így veled a szüleid mert egy hisztérika vagy, hisztizel, csapkodsz, őrjöngsz, ezért bánnak így veled. De szerintem sűrgősen fordulj szakemberhez és kezeltesd magad mert aki ennyi idősen így viselkedik az felnőtt korában is így fog viselkedni és a környezeted és majd a saját családod sem fog elviselni.
2020. nov. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
88%

#8: "Kérdező, ne haragudj meg érte, de ha rendszeresen őrjöngsz, rombolsz, kárt teszel magadban akkor nem egy film miatt tartanak dilisnek."



Kb. szóról szóra ezt akartam leírni.

2020. nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
40%

Mindenképp ha végzel a sulival akkor kénytelen leszel halasztani egy évet / koli + diákmeló hogy eltudj onnan költözni.


Nem kell megmondani melyik suli, melyik koli, fb-ról tiltani őket, számot cserélni ennyi

2020. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha a szülei állandóan szidalmazzák, ordibálnak vele, akkor nem csoda, hogy őrjöng.
2020. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
36%
Fájt elolvasni amit írtál kérdező... Szerintem meg te vagy a gyogyós
2020. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
25%

Szia,

Ahogy mások is írják az elköltözés lesz a megoldás, addig is Isten adjon erőt hogy kibírd és türelmes maradj. Egy reggeli őszinte fohász Jézushoz is nagyon sokat segít lelkileg, tapasztalatból..

A legjobbakat kívánom, ima.

2020. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Thispain ***** válasza:
51%
#16 Te nem lennél ilyen állapotban, ha nem hagynának aludni, nem lenne egy nyugodt napod sem, emellett mindent azonnal, és jól kellene megcsinálnod?
2020. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem meg az egész családban jelen van a terheltség, kinél erősebben, kinél gyengébben. Sima genetika.

Én kötelezővé tenném szaporodás előtt a genetikai vizsgálatot, hogy a beteg géneket hordozók ne adhassák tovább a nyomorukat és ne szülessen egyre több és több sérült gyerek.

A Kérdező gondján csak pszichiáter (és nem pszichológus!) segíthetne, ideig-óráig.

2020. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Thispain ***** válasza:
63%
#19 Én a szülők pszichológiai vizsgálatát(és szükség esetén kezelését) tenném kötelezővé. A gyerek épsége nagyrészben a nevelésen múlik.
2020. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!