Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan szabaduljak meg a...

GyBlanka54 kérdése:

Hogyan szabaduljak meg a családomtól? El akarok tűnni, hogy soha ne találjanak meg.

Figyelt kérdés
Elegem van belőlük, folyton csak bántanak, csesztetnek, elhordanak mindennek. A nagyszüleim elmebetegnek tartanak, mert imádom Sir Anthony Hopkins filmjét a bárányok hallgatnakot, anyám egy szemétnek tart, apámról ink!bb nem is beszélek. Főként anyám miatt vagyok labilis állapotban és akarok ömgyilkos lenni, mert màr nem bírok tobább, 17 éve hallgatom ugyanazt. 17/l

2020. nov. 24. 07:25
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem enged el, szerintem vikinek érezné, hogy ha kiderülne hogy van vmi bajom és be lennék zárva, neki meg be kéne oda mennie, hogy lásson, vagy ilyesmi, a suli pszichológushoz meg nem tudok elmenni, mert karantén van, otthonról tanulok csak péntekenként megyek be gyakorlatra, plusz szerintem anyám nem akarja, hogy miattam kinézzék a szülők stb, tudjátok, ez a tipik ki mit gondol róla, hogy az fontosabb neki, mint a gyereke egészsége stb.
2020. nov. 24. 15:28
 32/32 anonim ***** válasza:
27%
Ugyanilyen életem van, mint neked, csak én már huszonegy éves vagyok. Üdv a klubban, kitartás!
2021. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!