Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan szabaduljak meg a...

GyBlanka54 kérdése:

Hogyan szabaduljak meg a családomtól? El akarok tűnni, hogy soha ne találjanak meg.

Figyelt kérdés
Elegem van belőlük, folyton csak bántanak, csesztetnek, elhordanak mindennek. A nagyszüleim elmebetegnek tartanak, mert imádom Sir Anthony Hopkins filmjét a bárányok hallgatnakot, anyám egy szemétnek tart, apámról ink!bb nem is beszélek. Főként anyám miatt vagyok labilis állapotban és akarok ömgyilkos lenni, mert màr nem bírok tobább, 17 éve hallgatom ugyanazt. 17/l

2020. nov. 24. 07:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Már amennyiben így van :) kattos az egész família
2020. nov. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
50%

#20

Ezt is, azt is, mert egyik következik a másikból általában.

2020. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy én sem vagyok normális, de ki az? Mit nevezünk normálisnak? Az alvászavar miatt vagyok ingerlékeny, alapból nyugodt a természetem, de az, hogy 3 helyről is kapom a csesztetést, szerintem senki se bírná idegekkel, rádad!sul mind3 helyről igen aktívan kapja az ember,.akkor csoda, hogy még ép elméje van (nekem màr.szerintem nem az). És bocsánat, hogy itt hisztizem, de 17 éve tartom ezt az egészet magamban, sose szóltam egy szót se, de már nem bírom és segítségdt szeretnék kérni. Eddig elnyomtam az érzelmeimet, mindent megpróbàltam amit csak tehettemy de nem volt elég.
2020. nov. 24. 11:56
 24/32 anonim ***** válasza:
92%

"...eléggé hamar felkapom a vizet az ingerlrkenységem miatt, mivel alig tudok aludni, de inkább török zúzok, ordítok ha már.tényleg nagyon nem bírom tovább..."


Hát ez minden, csak nem az érzelmek elnyomása.

A múltkor panaszkodtál az alvászavaraidra - valóban őrjítő tud lenni az örökös kialvatlanság - akkor tanácsoltuk neked a neurológiai alváslaborokat (háziorvos) mert ez magától nem fog elmúlni. Különösen mivel ez is anyai örökség, ahogy legutóbb írtad.

2020. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Oké, csak tudod ezzel még okot is adsz arra, hogy bolondnak tekintsenek. Már csak azért is szükség lenne egy szakemberre, hogy az indulatokat megtanuld kezelni.
2020. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az iskoládban iskolapszichológus???
2020. nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
72%
Vannak természetes altató azt kellene elsőkörben kipróbálni.
2020. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Van suli pszichológus, de anyám nem akar elengedni hozzá, egy kisgyerekekre specializálódptt pszichológushoz vitt el, kedves nő, de én úgy érzem, hogy a korosztályomnak megfelelő orvos kéne, inkább már felnőtt pszichológus. Magánba akar majd elvinni, és meg akarja vdrni a karantén végét, de az még hol van, addigra vagy 2× megőrülök.
2020. nov. 24. 14:36
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem enged el???? Iskolaidő alatt v. után bemész hozzá és kész.
2020. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
68%
Van online pszichológus is... Nem kell a körítés.
2020. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!