Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Melyik gyűrű legyen ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik gyűrű legyen ?

Figyelt kérdés

Barátnőm kezét meg szeretném kérni,az anyám egy ilyen antik gyűrűt adott nekem,hogy ezzel kérjem meg a kezét mert ez a mamája volt és tovább szeretné adni.Ez egy olyan gyűrű amiben borostyán barna kő van [link]

Valami ilyesmi


Viszont a barátnőm barátnőjét megkérdeztem,hogy puhatolozza ki milyen gyűrűk tetszenek neki

[link]

Legyen benne hullám kis gyöngyök, sima nagy gyémánt karika nem teszik neki


Árban max 10-15 ezer a keret.

Félek anyámtól,hogy ha nem az öröklött gyűrűt adok tovább

Nem akarok sertődést


2020. nov. 26. 06:26
A kérdező szavazást indított:
Anyám öröklött gyűrűje legyen
Barátnő által kedvelt gyűrű
69 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy fogós kérdés, és sztem nagyon megosztó lesz, mert mindenkit a maga elvei fognak vezérelni :) az én véleményem az, hogy anyukád gyűrűjének eszmei értéke van, ami a mai világban nagyon ritka, számomra egy ilyen ékszer felbecsülhetetlen lenne és nagyon jól esne, hogy a leendő férjem családja méltónak tart arra, hogy megkapjak egy családi ereklyét.

Aztán persze vannak olyanok, akiknek ez nem fontos, és inkább karátban mérik egy ékszer értékét. Azt neked kell tudnod, hogy a barátnőd melyik oldalt képviseli inkább, és a döntést is ez alapján tudod meghozni, ebben nem hiszem, hogy bárki fog tudni segíteni neked.

2020. nov. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben az árkategóriában azt válaszd, ami a barátnődnek tetszik.

A kérdésed alapján elég fiatalnak tűnsz, nagymamád gyűrűjét később is odaadhatod neki valamilyen jeles alkalomra (5/10 éves évforduló, gyerek születése). Akkor benne is felerősödik a családi ösztön, jobban fogja értékelni. Ha ezt így megmondod anyukáknak, még jól is jössz ki belőle.

2020. nov. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt jobb ha tudod hogy 10-15ezerért nem fogsz kapni gyémántot. Az utánzatok meg gagyik. Szal válaszd anyukád gyűrűjét
2020. nov. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
100%

Gy3mant 10-15 ezerért? 🤣🤣🤣 Még sima ezüst gyűrűt se kapsz annyiért. Anyukád gyűrűjét adni kedves dolog lehet, de nem mindenki értékeli, plusz ha olyan, mint a képen, nem is mindenki izlese.

Ha megkérdezted a barátnődet, milyen tetszik neki, akkor olyat illő venni.

2020. nov. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
75%
Függ ez attól is, hogy barátnődnek milyen kapcsolata van édesanyáddal.
2020. nov. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
100%

5!


Nekem pl nagyon jó kapcsolatom van az anyósommal, mégis kb agyvérzést kaptam volna, ha a férjem anno az ő rubin utánzatú arany gyűrűjével kérte volna meg a kezem.

Nem tetszik, nem illik hozzám, nem viselnem és nem is viselhetnem munka közben.

Ha házasságot tervez az ember, akkor a menyasszony ízlését veszi alapul a gyűrűhöz

2020. nov. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván. Csak többek közt ez is lehet egy szempont.
2020. nov. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
65%
Egyértelműen a másodikat adnám, de nem ezt, csak ilyesmi design legyen, és szerintem egy eljegyzési gyűrű legyen arany. De persze ez csak az én véleményem.
2020. nov. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
100%

"Legyen benne hullám kis gyöngyök..."


A linkelt képén levő gyűrűben egy szem gyöngy sincs.

2020. nov. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
86%

7!


Miért lenne szempont?

2020. nov. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!