Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Máshol is ennyire megváltozott...

Máshol is ennyire megváltozott a család válás után?

Figyelt kérdés

Sosem voltak a szüleim jóban, mióta csak emlékszem veszekedtek. Minden ünnep ebből állt, idővel már semmit sem tartottak meg. Se szülinap se karácsony, ha ilyenkor jött volna rokon összevesztek vele, elzavarták, idővel mindenki "lekopott"

Elváltak, anya rá 3 hónapra terhes lett, van egy tesóm aki 2 hónapos. Most meg anya teljesen megváltozott, karácsonyi lázban ég. De megkért rá én ne legyek itthon karácsonykor vagy a szobámban legyek mert apára emlékeztettem. Olyan rosszul esik, hogy nekem több éve még szülinapra sem köszönt fel, nem hogy karácsony vagy kapjak valamit. Nem is kell nekem, hogy ajándékot kapjak csak jussak az eszébe. Idén meg már ne is lásson engem. Apához nem mehetek, válás óta fizet havonta és ennyi.

Nem tudom mit csináljak, elakarok költözni de csak havi 30-40 ezret keresek diákmunkán. A sulit nem akarom otthagyni mellette nehéz dolgozni csak hétvégéken tudok elmenni.

17L


2020. nov. 26. 10:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Ez tipikusan az az "anyai" mentalitást, amit felhoznék a dicső kormányunknak, amikor orrba-szájba akarnak szüleszteni mindenkit. Ilyen boldog gyerekkor vár azokra, akik megfontolatlan szülőktől származnak. :( Sajnálom, hogy ezt meg kellett tapasztald. Fontos, hogy sose érezd ezt a saját hibádnak. Anyád egy önző szemét. Ez van. Kicsit hamarabb kell a saját lábadon megállnod, mint sokaknak, de annál erősebb felnőtt ember lehet belőled utána. Kitartást kívánok!
2020. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Na igen mindig a férfiakat szidják hogy le se *** a régi családjukat, de a nők egy része meg a "családon belüli" történet keretében gyilkolja a gyerekeit lelkileg (és sokszor fizikailag is)

Nekem van egy öcsém, nálunk rajta csattant az ostor, őt gyötörte anyám mert fiú. Egyikünk sem tartja vele a kapcsolatot ...

2020. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%
A családi vitáknal nem az apának adtál igazat?
2020. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak az elköltözésre gyűjts, mivel ha nagykorú leszel lehet hogy kirak az utcára,keresd meg a rokonaidat, mást nem tudsz tenni

Prábálj a tanulásra koncentrálni hogy karriert tudj építeni és anyád lássa hogy nincs rá szükség,

2020. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szomorú. Van valaki, akihez fordulhatsz? Rokon? Barát? Annyira sajnálom. Nehéz is mit mondani. Jó lenne, ha találnál valakit, aki támogat lelkileg.
2020. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonymousreview60 ***** válasza:
53%
Hasonló sztori az első: [link]
2020. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!