Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim szét akarnak választ...

A szüleim szét akarnak választani a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Barátnőmnél vagyok mindig, otthon alig vagyok. Mikor otthon vagyok a barátnőmmel, akkor ott mindig kell valamit csinálni. De nem is az a baj, hogy kell mindig valamit csinálni, hanem az a baj, hogy mindig meg kell kérdezni, hogy mit kell segíteni. Volt pici konfliktus a barátnőm között és én köztem. Hiszek neki, hogy szeret engem, még minden, de otthon olyan dolgokat beszélnek nekem hogy nem akar engemet hogy elhagy, nem szeret. Akkor elbeszélgettem a barátnőmmel, hogy szeret e stb. Szeret még minden. Múltkor az anyám a barátnőmtől kérdezett dolgokat, hogy szeret-e, hogy ne játszon az érzéseimmel, hogy mondja el hogy mit akar. Anyám azt mondta hogy ő érzi hogy a barátnőm nem akar engemet, anyám azt mondja hogy mondja el minél hamarabb. Hogy nem ez az utolsó barátnőm sem az első. Ezen a barátnőm sírva fakadt amit mondott az anyám a barátnőmnek. Aztán én is azt gondolom, hogy már nem akar a barátnőm, nem szeret stb, jobb lenne szakítani, de szeretem őt és nem tudnám azt megtenni.

Az anyám a legelején azt gondolta, hogy cigány, mert hogy ott laknak ahol cigányok vannak, de laknak ott fehérek is. Tiszta fehér bőrűek. Igaz, hogy szegényebben laknak mint mi otthon, de ezen ne múljon.


Tegnap az anyám elkezdett a semmiből belém pattogni. Haza jövök, hogy ne üljek le a székre amiben munkában dolgoztam. Hogy vessem át. Mondom csütörtökön nem mondott semmit, nem zavarta őt. Hogy zavarta, csak nem akarta elmondani. Hogy kitudja milyen körülmények között lakik a barátnőm hogy nem is érdekli őt az, nem is akarja tudni. Ő azt gondolja hogy egy kunyhóban lakunk, mint a cigányok. Ahol rendetlenség van, bordel, piszok, kosz.


Miért beszél így az anyám? Állítólag kedveli a barátnőmet. De akkor mégis miért mond ilyeneket? Mondom tegnap a semmiből azt mondta, hogy ne üljek le. És csütörtökön egy szót se szólt, akkor őt nem zavarta.


Mit tegyünk? Mit tegyek? A barátnőm nem is akar nagyon nálunk lenni az anyám végett.


2020. nov. 27. 11:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

Te most szereted vagy sem a kedvesedet? Vagy anyád beléd beszélte a hülyeséget... Mert nem értettem már a végén, hogy most te melyik felé húzol igazából?


Anyád nem kedveli, mert nem tudsz segíteni neki ha folyton ott vagy. Szerintem ennyi a nagy titok. Egy dolog, hogy szegény szar helyen lakik mert a szülei valamikor ott vettek házat vagy építettek és esetleg közben leromlott a környék.... Ez nem lehet indok! Ha szereted őt, állj ki mellé anyáddal szemben, vagy az összes következő barátnőddel is ez lenne! Majd felnőttként kezel, ha felnőttként viselkedsz.


10-es!

Minek jöttél vele össze? Nem hiszem, hogy nem hallottad beszélni amikor randiztatok vagy otthon maguk között a családjánál! Nem hiszem, hogy zsákba macska volt! Az olyan fajta ember akiről beszélsz, szerintem azokról süt hogy nem csak néha viselkedik úgy mikor bekattan neki. Ha meg akarsz gyereket vigyázz te is. Neked is van lehetőséged a védekezésre. És ez bárkivel igaz, nem csak olyannal.

2020. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Jó xar alak vagy, sőt meg anyaddal is laksz pedig dolgozol, es ra hallgatsz hogy a baratnod szeret e teged? Te valami analfabeta vagy? Anyad nyilvanvaloan nem kedveli a baratnod, sertegeti, ugy hogy meg baratnod sirva is fakad. Ezutan anyadat MINIMUM a k*rva anyjaba kellett volna elkuldened, majd elkoltoznod tole. Ehelyett hiszel neki, es nem allsz ki a baratnod mellett. Szegyen vagy. Szerintem a baratnodnek el kellene hagyni teged, mert meg se erdemled olyan buta vagy.
2020. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

He' az a lyány öszíntébe szeret még tégedet-e?

Értem én hogy tájszólás meg disznó xar, de írni azért megtanulhattál volna.Meg minden.

2020. nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
86%
hány évesek vagytok?
2020. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
22 fiú vagyok és a barátnőm 18
2020. nov. 27. 16:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!