Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » ? A szüleim nem engedik hogy...

? A szüleim nem engedik hogy egyetemi évem alatt a baratommal össze költözzek. Végzős vagyok én,ő is. Mindketten Budapestre szeretnénk menni egyetemre,a szüleim hallani sem akarnak róla hogy közös albérletben legyunk Bárki massal màr megengednék.

Figyelt kérdés

Mit kellene tennem? Azt érzem csak az fontos nekik hogy az ő igazukat bizonyítsák,se sosem néztek nekem mi a jó

Esetleg mikor éreznem jól magam. Csak akkor orulnek az én boldogsagomnak ha az nekik is kedvez



2020. nov. 30. 13:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
22%

"Bárki massal màr megengednék." "sosem néztek nekem mi a jó"


Biztos vagy te ebben? Ha BÁRKI mással engedik, de pont vele nem, akkor nem a barátod személyével van a baj?


Egyébként semmi probléma, 18 múltál. Egyetem mellett vállaljatok munkát, fizessétek az albérletet a megkeresett vagyonotokból.

2020. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%
És amikor összevesztek a kaniddal? Egyedül te/szüleid, ki tudják fizetni a lakást?
2020. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%

Nagykorú vagy?


Akkor két verzió van:

1.) El bírod tartani magad: Ott laksz és azzal akivel akarod.

2.) Nem bírod eltartani magad: Ott laksz és azzal akit az eltartód jónak lát.


Képletesen mondva: Az mondja meg, hogy mit játsszon a prímás aki belehúzta az ezrest a vonóba.


A szüleiddel való vitához annyi a tanácsom, hogy az észérvek sokkal többet számítanak egy kérdés eldöntésében mint a hiszti, a sértődés, vagy a dühöngés.

2020. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%
#13 nyilván így megy ez. és a szülő mondja meg azt is melyik egyetemre járjon. és milyen ruhát vegyen. és mit egyen stb. mert ő adja a pénzt. jah nem...
2020. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

10!


Mert az ismeretlen nem az éppen aktuális partnere, aki kb bármikor meggondolhatja magát és otthagyja a királylányt.

2020. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Savlekotő ***** válasza:
100%
Lehet a szexet nem akarják,de attól h nem fogtok együtt lakni dugni bárhol tudtok,ezt sokan elfelejtik.. Én láttam olyat aki 8 éves párkapcsolatát titkolta otthon és azt hitték a szülei h még szűz,kollégistának hazudta magát közbe a párjával lakott.. :(
2020. dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
11%

Nem reagál. Gondolom szülők pénzelnék.

Ha ennyire önálló nagy lány vagy akkor fizesd az albit saját pénzből.

Ha magadat tartod el, akkor nem szólhatnak bele.

Ha az ő pénzükön játszanád a pesti lányt akkor nyilván mondhatnak nemet.

2020. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!