Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik nem egy városban élnek a...

Akik nem egy városban élnek a szüleikkel mennyi időnként látogatjátok őket, mennyi időre?

Figyelt kérdés
Én idén költöztem össze a párommal, előtte a szüleimmel éltem. 70 km-re laknak tőlünk és 2-3 hetente megyek haza akkor úgy hogy 1 éjszakát ott is alszok. Szerintetek ez gyakorinak vagy esetleg ritkának számít? 24N
2020. dec. 1. 08:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

190 km-re lakik anyukám, de csak ő jön, mi nem megyünk, mert a párjával nem vagyunk puszipajtások. Gyerekkel amúgy is bajos utazni, anyu meg szinte ingyen jön a busztámogatása miatt. Kb havonta biztos meglátogat.

Szerintem teljesen normális, hogy ennyiszer taliztok.

2020. dec. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Miss Endzsi ***** válasza:
65%
Szerintem teljesen okés. Én közel lakom, minden hétvégén megyek.
2020. dec. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

20 km-re lakunk, hétvégente megyünk anyósékhoz.


Mennénk szívesen gyakrabban is, de azért nem laknak olyan közel, hogy meló után beugorjunk 20 percre.

2020. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Ugyanazt csinálom, mint Te, kérdező. Szerintem bőven elég, talán még kicsit gyakori is. Tesómék akik egy utcányira laknak szüleimtől, ugyanilyen gyakorisággal látogatnak.

Ha idősebbek lesznek, akkor persze sűríteni kell a látogatást.

2020. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
66%

Én most megnéztem a térképen. Anyum 60 Km-re lakik tőlem. Inkább ő jön le hozzám, mert egyrészt ilyenkor hozza az unokahugomat és mivel ők Pesten laknak és anyum társasházban él, kicsit nyűzsi környéken én meg a Velencei-tónál lakom, szép környezetben. Kislánnyal jó időben le szoktunk a partra menni hattyúkat etetni meg focizni. (Sajna a foci jön be neki, hiába marketingelem a kézilabdát neki 😅)

Plusz cicáznak nálam, meg akkor be tudjuk cseppenteni könnyen a cicómat havonta fixen (nem szeretem a bolhanyakörvet, fennakadhat bárhol, frász kerülget), ilyenkor legalább van segítségem. Egyedül nehezebb, mert nem tűri jól ezeket a csesztetéseket, amúgy bújós. :P


Havi 1x, de inkább 2x talizunk így. Apum már nem él 13 éve.


tl;dr: Szerintem normális, de erre nincs szabály szerintem! Ha így érzed okésnak és ez megfelel a szüleidnek, akkor nincs probléma, nem? :)

2020. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem teljesen normális

Az én szüleim 15km-re laknak 7 napból minimum 4et megyek😊

2020. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
120 km-re lakok, havonta 1-szer megyek 2 napra.
2020. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a barom aki lefele pontozgat tök egyértelmű, egyedi dolgokat?
2020. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
100%
Évente 2-3 alkalommal 2-3 napra, 120 km.
2020. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

8: Engedd el, én már megtettem régen, tényleg... Én akkor is boldog vagyok, ha ezzel örömet okoztam neki, de részben sajnálom is, hogy (kb.) ennyi az örömforrása az illetőnek. :) :(


Nem a pontozás a lényeg (és ezáltal az illető százaléka), hanem számodra mennyi infót tartalmaz az a komment amit éppen olvasol. :)

Nem?

2020. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!