Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket szülőként zavarna ha...

Titeket szülőként zavarna ha a 17 éves kollégista lányotok időnként a zsebpénze szerintetek tangy részét könyvekre költené?

Figyelt kérdés
2020. márc. 10. 14:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy
2020. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nálunk könyvmániás a család, így azon lepödnék meg, ha nem így tenne. De bíztatnám, hogy ne minden hónapban vegyen könyvet, gyűjtögessen, és használja ki utána az akciókat, raktárvásárokat stb. pl most lesz a könyvfesztivál, hihetetlenül sokat lehet spórolni.

Meg ajánlanám a könyvtári beiratkozást. :)

2020. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Inkább örülnék, hogy könyveket vesz, és nem baromságokat, nem is értem a kérdést se.
2020. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%
egy 17 éves lány kotont meg piát vegyen! hová is jutna a világ...
2020. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
42%

Utolsó, sajnos léteznek nagyon ostoba könyvek is, főleg manapság, amikor boldog-boldogtalan adhat ki könyvet lektorálás nélkül is.


Engem csak akkor zavarna, ha nem tudná hová tenni őket. Én kamaszkoromban nagyon sok könyvet vettem, a nagy részét azzal, hogy egyszer majd valamikor elolvasom, de nem most. Aztán mikor már nem tudtam hová tenni őket, mert betelt az összes polcom, akkor jöttem rá, hogy sokkal egyszerűbb könyvtárból kivenni azt, amit éppen kedvem van elolvasni, nem pedig évekig tárolni a polcon és rá se nézni. Azóta csak azokat a könyveket veszem meg, amik igazán tetszenek és/vagy gyakran szükség van rájuk.

2020. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Attól is függ mekkora összeg. Egy könyvet simán kiolvas egy gyakran olvasó pár nap alatt. Szóval ha már heti 1 könyvet vesz valaki vagy annál is többet az szerintem nagy kiadás lenne. Akkor már sokkal érdemesebb könyvtárba járni, ami meg valamiért nagyon fontos neki vagy olyan amit érdemes újraolvasni azt megvenni.
2020. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavarna! Örülnék neki, hogy művelődik...

Ha viszont sokat olvas, bíztatnám, hogy járjon könyvtárba, keressen kedvezményeket, könyvcsere csoportokat, stb...

2020. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Jesszus, most már az is baj, ha a gyerek olvas?
2020. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Miért zavarna? Büszke lennék.
2020. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!