Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak, ha anyám megint...

Mit mondjak, ha anyám megint elkezdi kritizálni az öltözködésem egyik bizonyos részét?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva már nagyon zavar, hogy négy éve ezt hallgatom. Anyám folyamatosan azzal csesztet, hogy tuti fiú akarok lenni. Ráadásul úgy hangsúlyozza, mintha ez gond lenne.(Csak hogy tisztázzuk nem érzem magam fiúnak. Anya meg eléggé homofób, és ezért is zavar, mivel nem jóindulatból és az általa feltételezett helyzetem megkönnyítése érdekében érdeklődik)

Legtöbbször arra szokott beszólni, amikor kockás inget veszek fel, főleg kettőnél szokta nagyon szóvá tenni, hogy "minek veszed fel, fiú vagy, vagy mi?". Az egyiket amúgy ő varrta nekem, és zöld. A másikat pedig ő hordta még harmincöt évvel ezelőtt.

Az utóbbinál főleg azert vicces a csesztetés, mert régen az övé volt.



Komolyan, mit mondjak neki, hogy észre vegye, hogy rohadtul gáz amit csinál? Hogy állítsam le, ha már négy éve nem sikerült? (18l)


2020. dec. 3. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

18 éves vagy. Nem mondhatja meg, hogy mit vegyél fel. Ha vele laksz, és elmenne a végletekig, akkor kirakni viszont kirakhat.

Miért nem kérdezel vissza, hogy "miért, te nem ezt hordtad gyerekkorodban?"

2020. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Mutasd meg neki egyszer a női ruhaosztályt, ahol szintén vannak például kockás ingek. :D Plusz ha még nem tetted, szembesítsd a ténnyel, hogy igen, azt az inget fikázza, amit ő hordott, vondd kérdőre :D
2020. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Látott női ruhaosztályon kockás inget, csak azoknak olyan a szabása, hogy nekem nem áll jól (szerintem). Ami meg tetszik magamon az anyám szerint férfias. :D


Már megjegyeztem neki, hogy amúgy az ő régi cuccaira tesz megjegyezéseket, erre azt mondta, hogy az teljesen más dolog, hogy ő hordta anno azokat :D

2020. dec. 4. 21:54
 4/8 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, miért más! :D Addig kell csűrni-csavarni, míg már nem tud mit mondani.
2020. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezem mindig azt mondja, hogy mert csak XD
2020. dec. 5. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:

De mi lenne neki a férfias?


Az az-ing amit ő hordott annó,?


Ha fikàzz bármit is,ez is olyan fog lenni, mindt a- rossz ídöjárás, csak vége lessz egyszer. A lényeg hogy legyél tűrelmes és hagyd figyelmen kívűl.

2021. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem tudnak a nők szoknyában és blúzban jarni?
2021. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Mert pl rajtam rosszul néz ki a szoknya-blúz kombó.

2021. aug. 1. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!