Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Önző dolog, hogy ha egy...

Önző dolog, hogy ha egy kamasz lány ilyen esetben szeretne saját szobát?

Figyelt kérdés

Egyedüli gyerek, két hálószoba van a lakásban. Az egyik szobában külön az apuka a másikban az anyuka és a lánya. A szülők nem mennek külön. Az anyuka állítólag azért alszok egy szobában a lányával mert az apuka "horkol". Illetve mind a két szülő teljesen jól tudja, hogy a lány gyűlöli, hogy az anyjával kell egy szobában aludnia. Illetve anyuka arra sem hajlandó mint kompromisszumos megoldás, hogy a közös szobában legyen valami elkerítés, ami úgy jelképesen tényleg magánszféra lehetne a lánynak.


Önző dolog, ha a lány ilyen esetben azt szeretné/várja el/, hogy saját szobája legyen?


2020. dec. 6. 19:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem. Messze nem vagyok már tini és hát el nem tudom képzelni, hogy a lányom szobájában aludjak a férjem helyett. Azt főként nem értem, hogy szobát miért nem lehet mondjuk csak egy függönnyel osztani.
2020. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Nem.
2020. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem önző dolog, az embernek kamaszkorában jön el az a vágya, hogy legyen saját tere, ami "csak az övé", időnként visszavonulhat a magányba, gondolkodhat erről-arról...
2020. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Bár nálunk nincs már kamasz gyerek, de én is külön szobában alszom. Férjem annyira horkol, hogy nem tudok tőle aludni. Ő meg tőlem nem tud, mert olyankor állandóan bökdösöm, ébresztem, hogy ne horkoljon. Így amióta külön alszunk, mindketten kitudjuk jól aludni magunkat. Ha lenne kamasz gyerekünk, akkor megoldanánk, hogy neki külön szobája legyen. Legfeljebb a nappaliban aludnék a kanapén.
2020. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Nem
2020. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Az anyuka önző, hogy képes a saját szobától megfosztani egy kamaszt, mert őt zavarja az apuka horkolása. Felnőtt létére ez szerintem nagyon gyerekes viselkedés.
2020. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
99%
Nem ha annyira zavarná a horkolás elmenne vele orvoshoz, mert vannak esetek amikor nem normális, betegség áll fent.
2020. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Anyukád tényleg nem horkol és apukád pedig tényleg ennyire?
2020. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Anyuka egyszerűen csak vehetne egy füldugót, mert tényleg nagyon hatásosak, és van, amelyik egyáltalán nem kényelmetlen...
2020. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Az anyuka önző inkább. Tényleg vehetne egy füldugót, vagy megpróbálhatná megszokni a horkolást.
2020. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!