Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Önző dolog, hogy ha egy...

Önző dolog, hogy ha egy kamasz lány ilyen esetben szeretne saját szobát?

Figyelt kérdés

Egyedüli gyerek, két hálószoba van a lakásban. Az egyik szobában külön az apuka a másikban az anyuka és a lánya. A szülők nem mennek külön. Az anyuka állítólag azért alszok egy szobában a lányával mert az apuka "horkol". Illetve mind a két szülő teljesen jól tudja, hogy a lány gyűlöli, hogy az anyjával kell egy szobában aludnia. Illetve anyuka arra sem hajlandó mint kompromisszumos megoldás, hogy a közös szobában legyen valami elkerítés, ami úgy jelképesen tényleg magánszféra lehetne a lánynak.


Önző dolog, ha a lány ilyen esetben azt szeretné/várja el/, hogy saját szobája legyen?


2020. dec. 6. 19:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
nappaliban aludni valakinek, az nem megoldás?
2020. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nappali nincs
2020. dec. 6. 21:43
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a horkolás pont nem az a dolog, amit csak úgy meg lehet szokni, de azért ez sem egy idilli állapot. Egy kamasz lánynak/fiúnak igénye van a saját térre, egyedüllétre.
2020. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%
Eddig tudtak együtt aludni? Nem a horkolás lesz a baj
2020. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem önző dolog, de nem is jár minden alanyi jogon. Én se őrültem, hogy tesómmal osztozkodtam, de ezt dobta a gép. 16 évesen meg azért fel tudod mérni, hogy tényleg csak a horkolás-e a gond a szüleid között. Valószínűleg nem, főleg, ha nem csak éjjel aludni kell anyudnak a szoba. De majd lesz saját szobád, ha külön mennek a szüleid, akkor meg az lesz a baj.
2020. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthető

Nekem is lassan megszületik a fiam, úgy pontosan mindannyiunknak jut egy szoba. Ha a vidéken élő nagyszüleim esetleg ide kellene költözzenek(újból), direkt úgy oldjuk meg, hogy neki mindig meglegyen a saját szobája. Inkább alszok én anyummal egy helyen, mert én is 19 voltam mikor végre egyedül lettem a szobában és tudom milyen rossz érzés volt.


A horkolás részt megértem, attól még kádban is képes lennék aludni csakhogy ne halljam!

2020. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
97%
Én szüleim is így kezdték másfél éve. Nyáron váltak
2020. dec. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
sokkal inkább az intimitás körül lesz itt a probléma, semmint a horkolással. (bár ez utóbbi is idegesítő..) anya a lányát használja arra, hogy ne kelljen apával hálnia.
2020. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%
A horkolás egy egészségügyi probléma ,nem megszokni kéne,hanem orvoshoz menni vele .
2020. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!