Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normalis az, hogy...

Szerintetek normalis az, hogy 11-12 eves kisgyerekeknek facebookjuk van?

Figyelt kérdés

Egy masik kerdes kapcsan jutott ez eszembe, hogy a kommenteloknek teljesen termeszetes az, hogy a 12 eves gyerekuk kozossegi oldalakat hasznal.. Nekem, mint anya a gyomrom felfordul, hogy 12 evesen a gep elott tesped, vagy a telefonjat nyomkodja ahelyett, hogy jatszana, tanulna, sportolna, barmi..

Komolyan ennyi nemtorodom szulo van?

Utana meg csodalkoznak, hogy a gyerekuk megszokik egy ismeretlennel, vagy 20evesekkel chatel?

Az online oktatast most ne keverjuk ide, arrol is megvan a velemenyem.


2020. dec. 7. 19:20
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Itt vannak a felhasználási feltételek is:

[link]

Ha az oldalon rákeresel arra hogy "13" akkor kidobja hogy kik nem regisztrálhatnak az oldalon.

Itt van az instagramhoz tartozó leírások is: [link]

2020. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Illetve itt van az Egyesült Államokban életben levő "Children's Online Privacy Protection Rule" ("COPPA") törvény, ami alapján az amerikai platformok operálnak: [link]
2020. dec. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem normális. Én 24 éves vagyok, emlékszem mikor mi voltunk 11-12 évesek, már akkor is volt IWIW, MYvip. Nekem nem voltak ilyenjeim, de kb minden barátnőmnek igen. Aztán pár évvel később jött a facebook, nekem eleinte az sem volt, de ott már az ofő mondta néha, hogy csinálhatnék, mert sok infó megy az osztálycsoportba. Szóval a Z generációnak, akik digitális bennszülöttek, ez tök normális, már 10 évvel ezelőtt is az volt.

Most hogy ez jó-e vagy nem, lehet vitatkozni, de attól még ez van. Manapság már kell is az élethez, az is elég kínos, hogy 25 évesen, tehát viszonylag fiatalon mennyire nincsenek információid a közösségi médiáról. Ezt már a te gyereked majd nem engdeheti meg magának, hacsak nem keresel magatoknak egy szimpatikus amish közösséget.

2020. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

41 Koszi


43

Persze, normalis azoknak akivel nem foglalkoznsk a szuleik.:)


Mi kell az elethez? Facebook? Oxigent tartalmaz vagy mi?

Milyen informaciom nincsenek a kozossegi oldalrol?😅

De tudod mit? Igazad van! Csinalj a mar ujszulottnek facebookot, ugyis a szulok mar terhesen telepakoljak a facebookot a meg meg sem szuletett gyerekkel, az 1-2napos babarol ne is beszeljunk, az, hohy 8 evesen facebookja van valakinek ezek mellett eltorpul, jogos😀

Majd ha megkerdezi miert tespedt 5 evesrn orokke a gep elott vagy nem tudok miert latott egy farkat 6 evesen egy reklamba, mikor o csak a mesejet akarta elinditani az onlinefilmeken, majd mondd neki, dehat ez Z generacio!😀

2020. dec. 9. 19:08
 45/48 A kérdező kommentje:
Tovabbi jo facebookozast a gyerekeiteknek, addig is le van a gond rola! En mentem jatszani az enyemmel.😀
2020. dec. 9. 19:10
 46/48 anonim ***** válasza:
83%
Akkor mi a jó búbánatos francért tettél fel kérdést? Meg kellene tanulnod kezelni a helyzetet ha valaki nem ért veled egyet (a válaszoló pontosan a kérdésedre válaszolt). Mert ez nagyon gáz.
2020. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
83%
Na lássuk. A logikád szerint, ha a gyereknek van Facebookja, akkor nem foglalkoznak vele a szülők. A gyerek ott log egész nap. Értem. Ezzel a logikával élve, a gyakorizo kérdezők és valaszadok-TEGED IS BELE ERTVE- egész nap a gyakorin lógnak és xarnak a gyerekükre. Gratula,okoska
2020. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:

46

Jogos, felidegesit ez a felelotlenseg...


47

Ez is jogos. Siman jatszhatnek a gyerkoccel is gyakorizas helyett, bar alszik szinte mindig mikor nyomkodom a telefont.

2020. dec. 9. 21:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!