Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire jó az álszentség? Miért...

Mire jó az álszentség? Miért traktál a hülyeségeivel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 vagyok, két és fél éve mentem férjhez és januárban szültem. Anyukám múlt vasárnap délután beugrott mert látni akarta az unokáját. Mondjuk azt sem értem hogy oké van kulcsa, be tud jönni, de azért rákérdezhetett volna hogy jó-e nekünk, na mindegy is. A lányunk éppen aludt, mi a férjemmel pedig kicsit élveztük egymás társaságát, mivel két hete nem volt rá lehetőségünk. Anyukám konkrétan ránk nyitott, mintha 15 lennék és fél hogy nem csak filmet nézünk. Picit azért kiakadtam és ő is. Szerinte elhanyagolom a gyereket meg a háztartást az élvezetekért. Csak mondanám hogy tisztaság volt, száradt a mosott ruha és mivel szombaton főztem, vasárnap nem kellett. Azzal hiteget hogy ő szülés után két évig nem szexelt. Na persze, megkérdezném aput, csak sajnos már nem él. Szerintem koránt sem az egyetlen házaspár vagyunk aki szeretkezik mikor alszik a gyerek. Azóta is ezen van felháborodva, és nem hajlandó átjönni hozzánk, mert a férjemmel elvileg állandóan illetlenkedünk és semmi és senki nem érdekel minket... ez miért ilyen kiakasztó számára? Azt hitte még mindig szűz vagyok és Isten tette a gyereket a hasamba? Komolyan nem értem!

2020. dec. 8. 00:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
98%
Instant visszakertem volna a kulcsot.
2020. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
99%
A helyében én örülnék, hogy egy kisbaba mellett is van időtök egymásra. A gyereknek kiegyensúlyozott szülőkre van szüksége.
2020. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
98%
Zárcsere! Az én édesanyámnak és anyósomnak is van vészhelyzet esetere de siha nem jönnek kérdes nélkül.
2020. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Savlekotő ***** válasza:
100%
Zárcsere,elég beteg ahol még esküvő után is a szex bűn gyerek meg már van..
2020. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Kistál_és_a_bor válasza:
0%

Szerintem sem kell menetegetőznöd, előttünk biztosan nem...bár lehet, hogy csak egyszerűen felvázoltad a helyzetet.

Gondolom valamennyire lenyugodtatok mind a ketten. Vagyis hát talán...

*

Szerintem ne légy túlságosan szigorú édesanyád megítélésében.

Szerintem épp elég baj neki is az, hogy nem sikerül lazábbnak lennie!!

*

Az, hogy pontosan miért is nem sikerül neki, nos az akár kimondottan drámai is lehet.

*

Ha meg tudnád tenni, hogy közömbösen (tudván, hogy igazad van), de mégis jóindulatúan és megértően (amiatt, hogy ő nagyon-nagyon zavarba jött akkor) viszonyulnál őhozzá, az mindkettőtökre jó hatással lenne. Meg hát áttételesen a férjedre és a gyermekedre is.

Nem könnyű megcsinálni, beszélni könnyebb róla... Tudom...

2021. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!