Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak, hogy ne vegyék...

Mit mondjak, hogy ne vegyék el a telefonomat, és elhiggyek, hogy nem telefonozok éjjel?

Figyelt kérdés
Elaludtam, és ezért 3 óráról lemaradtam, és most igazolatlan óránk minősülnek. Apám kiakadt, és azt mondta, hogy estére ki kell raknom a telefont és a tabletet. Persze, tudom hogy nem jó késő estig nyomkodni, de tényleg aludnék, és nem is szoktam nyomkodni miután elkoszonok tőlük és megyek aludni. Miért nem hiszik el? Múltkor is alvási paralizisem volt, és muszáj volt írnom a barátnőmnek. Aztán anya utána nappal szobahozta hogy mi a francert világitott a telefon éjszaka. És nagyon szoktam felni éjszaka, félek a sötétben, félek attól hogy van valaki a házban és meg akar ölni, és ilyenkor a zene szokott megnyugtatni. De ha ezeket mondom nekik akkor lereagaljak annyival hogy ne találjak ki hülyeségeket, meg hogy nem ezzel kell figyelmet szereznem, és hogy nincs semmi bajom, és csak kitalalom. Segítsetek kérlek. Tudom hogy jogos az ő álláspontjuk is.

2020. dec. 10. 16:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%
Ha pukizol egy büdöset azt is gyorsan megírod a besztednek? Add csak oda azt a telefont, majd reggel buzerálhatod.
2020. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, menj már el pszichológushoz! Egyébként valamennyire meg tudlak érteni, mert én is bepánikolok éjszaka hülyeségek miatt, olyankor én olvasok. Nekem néha elég, ha két oldalt olvasok. Direkt van mindig erre egy könyvem, amit olvashatok éjszaka. Próbáld ki, hidd el, jobb, mint a telefon. Miért nem akarod, hogy a szüleid elvegyék a telefont? Ez nálam szintén fennáll, pedig én sem telefonozok, ez nálam egy paranoia, nem tudom, miért van. A paralízis meg, hááát... azon nem fog segíteni a fény. Egyébként a barátnődet nem zavarja, hogy ilyenkor irkálsz neki?
2020. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
31%
Az, hogy bepisiltél éjszaka, mert egy kis pisis vagy, nem alvási paralízis. :D
2020. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
Súlyosan mobilfüggő vagy és próbálsz lefogást gyártani, hogy neked miért van rá szükséged.... A szüleidnek maximálisan igaza van, én egy hétig napközben se adnám oda, csak úgy tesztjelleggel, hogy hány óra/nap után jön ki belőled az állat a hiány miatt. Pszichológus kellene, de nem a paralízis miatt.
2020. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Az, hogy azt sem tudod mi történt, nem azt jelenti hogy tippelj és igazad lesz
2020. dec. 10. 18:09
 16/22 anonim ***** válasza:
73%
Lefogás=kifogás
2020. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%

#15


Nem tudom, de a hozzád hasonlóan kitűnni akaró tini fiúk (ez ebben az életkorban természetes) a fele diagnosztizálja magát valami mentális betegséggel, vagy alvásparalízist "él át", és társai.

2020. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Jól van kis lányom, senki idegen nincs a házban, senki nem akar bántani, lehet nyugodtan éjszaka aludni! Telefon éjszaka nincs!
2020. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem telefonoznal ejjel, nem lenne problema, ha elvennek, ilyen egyszeru.
2020. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%
Szüleidnek van igaza,nálunk net sincs éjszaka ki kapcsolom router és nálunk volt egy jó ideig olyan szabály hogy 9-9:30 között lámpa oltás telefon kirakjuk az elöszobába mindenki én is mint szülö kiraktam ,aztán költözés miatt nem tartozik ezt szabályt így újra be kellet vezetni.
2020. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!