Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavar ez egy feleséget?

Miért zavar ez egy feleséget?

Figyelt kérdés
Pár éve újranősültem nem sokkal azután hogy felnőttek és kirepültek a gyerekeim. Miután özvegy vagyok természetesnek veszem hogy mindig és mindenben segítem gyerekeimet. Elsőbbséget élveznek életemben hiszen ez az élet rendje. Feleségem egy idő után próbált variálni,kedvére változtatni a gyerekekkel való találkozásom,segítésem rendjén,ma már ettől rosszabb a helyzet. Mostanában szinte követeli hogy időnként mondjak le javára a gyerekeimmel való találkozásról. Elmondása szerint akkor érezné hogy szeretem. Én ezzel nem tudok mit kezdeni, szeretem a feleségemet de a gyerekeimnek nem akarok nemet mondani ha igénylik a jelenlétemet a segítségemet. Továbbra sem jövök rá miért bánthat ez egy nőt.
2020. dec. 10. 17:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
82%
zavarja hogy még közöd van a régi,az előtte levő életedhez.
2020. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
86%

Jó ez a kérdés.

Ha a nő tenné fel, akkor őt szidná mindenki (volt is pont ilyen kérdés a feleség részéről)

Így meg, hogy te tetted fel, téged fognak szidni.

(Hozom a chipset és a kólát:)

2020. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
93%
Féltékeny.
2020. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
85%
Ezeket a kapcsolat elején kell helyre tenni. Utólag már egy kicsit macerásabb. El kell vele beszélgetni őszintén. Elmondani, neked miért fontos és megtudni neki miért vagy mi okoz problémát ha találkozol a gyerekeiddel.
2020. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
70%

Ő gondolhatja úgy is, hogy ő nem erre "fizetett be", hogy mindig ő legyen félretolva, és mindig az ő érdekei sérüljenek.

A hangsúly amúgy a MINDIG szón van.

Nem lehetne 50-50 százalékban?

Vagy akkor nem kell feleség, nem kötelező az.

2020. dec. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
92%
4-es, szerintem nem az a baja, hogy találkozik a felnőtt gyerekeivel. Hanem az, hogy mindig a gyerekei élveznek elsőbbséget.
2020. dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
70%
Ehhez a másik fél véleményét is hallani kellene. Általában, a két fél álláspontja között van az igazság.
2020. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
22%

De hat ezt a no az elejen nem tudta, hogy a gyerek mindig az elso lesz, akkor is ha mar nem kis gyerek? Biztos nagyon zavaro lehet, de ha belement a kapcsolatba, igy h tudta mi a helyzet, igazabol erre is fel kellett volna keszulnie.

Orulok, hogy nem dobja felre a kedves kerdezo a gyerekeit...

Meg kell beszelni a párjával, hogy nem tud ket fele szakadni, legyen picit elnezobb. Attól meg o is ugyanolyan fontos, de a gyerekeit egy jo szulo nem helyezi a parkapcsolata moge.

Meg ha nehez is.

2020. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
75%
Én azt nem értem férfiként mért nem lehet azt mérlegelni, hogy vagy olyan nőt választok akinek szintén vannak gyerekei és akkor megérti a helyzetet vagy ha olyat akinek nincs az sose fogja megérteni hogy ő hanyagolva van a gyerekek miatt és akkor ehhez alkalmazkodok és figyelek rá is jobban
2020. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
31%
féltékeny és irigy. Azért próbáld belátásra bírni, hisz te most anyjuk helyett is vagy nekik. És nagyon rendes dolog, hogy támogatod őket, és velük is vagy, ha kell. Szerintem próbáld elérni: "én ilyen vagyok - így kellek, vagy nem?" Talán neki is vannak hibái (az irigységen kívül), vesd fel: "én is elfogadlak, úgy, amint vagy". Béke!
2020. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!