Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt a feleségem...

Miért csinálja ezt a feleségem, hiszen tudja engem ez zavar?

Figyelt kérdés

Fiatalon házasodtunk, semmink se volt de boldogok voltunk.

Megszülettek a gyerekek és a feleségem édesapja visszajött Magyarországra és "kibékültek". Ezek után nagyon megváltozott az életünk, a mindennapjaink részévé vált apósom. Hozta, vitte a gyerekeket. Feleségem felmondott, hogy segíteni tudjon neki az ügyeit intézni. El költöztünk egy másik biztonságosabbnak mondott kerületbe, nagyobb lakásba, mert após ugy gondolta nagyobb erkélyre van szükségünk és több szobára!! Feleségem meg persze mindenbe egyetértett vele, én meg csak tettem amit mondtak. Nem akartam a feleségem és a gyerekek örömet elrontani. Após próbált az en kedvemre is tenni, lecserélte az autónkat olyanra amit már rég szerettem volna.

Most ott tartunk, hogy olyan ruhába járok be dolgozni amire a havi fizetésemből sem futná. Ha barátokkal találkozunk feleségem mindenkinek elmondja hogy az apjától kaptuk. Most például a kollégáimmal voltunk és jött a feleségem elém és mindenki látta milyen autónk van, és már megy a megjegyzés hogy én minek dolgozok, ha a feleségemnek ilyen jól megy.

Engem nagyon zavar, hogy százezreket költ ruhára. Hogy már nem ugyanaz akit levettem.


2015. júl. 8. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%

Sajnalom hogy ezt erzed,de nem gondolod hogy ezt talan a felesegeddel kene megbeszelned?Mi nem tudjuk hogy o mit erez es mit miert tesz.Uljetek le es beszeljetek meg felnott emberek modjara!

Ne innen vard a megvaltast.

2015. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

Ha após önzetlenül segít (nem írtad, hogy bármit kérne ezért cserébe) akkor nem értem, mit a gond?

Minden szülő örül, ha segítheti a gyerekét.

Meg ahogy leírtad, téged is szeret, neked is próbál kedveskedni.

Azzal meg nem kell foglalkozni, ha mások irigyek rátok.

A legtöbb nő meg szeret öltözködni :)

2015. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Beszéld meg a feleségeddel. Egyébként nem hiszem, hogy neked is kötelező volt a kocsit elfogadni.
2015. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Ha megszokott egy bizonyos életszínvonalat, mért adná lejjebb? Nem fogja szerintem.
2015. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Ja. Mert te itt csak szenvedő fél vagy és biztos semmit sem változtál... más szemében a szálkát... nézz kicsit magadba is.
2015. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

Mindenki 0???

Köszönjük szépen! Akkor én adok mindenkinek zöldet.

2015. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
K-k-k-kamuuu!
2015. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld, köszönöm!

Èn is vàltoztam biztosan valamennyire.

Engem zavar a szinte mindennapos jelenlétével és, hogy a gyerekek neki szólnak ha valamire szükségük van és nem nekem az apjuknak.

A feleségemnek már nem mondok semmit,mert harmincvalahány évesen is rohan apucihoz és panaszkodik, hogy nekem semmi sem jó.

2015. júl. 8. 19:43
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

De úgy tűnik, neked tényleg semmi sem jó :)

Más örülne egy ilyen apósnak :)

2015. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
A rohadt életbe de nagy problémád van.
2015. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!