Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon összevesztem a szüleimm...

Nagyon összevesztem a szüleimmel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan megy a uzizás, a gyűlölet és elegem lett. Szerintük a melegek agresszívak, szadisták, betegek és végtelenségig sorolhatnám. Azt tanítják, hogy a közelükbe se szabad mennünk, mert megerőszakolnak és olyanok leszünk, mint ők. A melegeket, transzfesztitákat, transzneműeket, stb. egy kalap alá veszik, szerintük mindennel szeretkeznek (kupufogó, szék, kutya), totálisan elmebetegek. Feleslegesnek tartják még azt is, hogy ezeket a megnevezéseket legaláb különfogalomként értsék. Annyit, de annyit írhatnék még erről, de szerintem már ennyiből is megértettétek a helyzetünk.

Pici koromtól kezdve belém van nevelve, hogy ha a lányok fognak tetszeni kileszek tagadva.

Ma szóba került ez a téma és borzasztóan összekaptunk, a végén bocsánatot kértem, de még mindig bűntudatom van emiatt. A provokátorokat én is rühellem, de ez sexualitástól független. Szerintem sem ez a szervezet alap beállítása, mert oka kell, hogy legyen. Viszont a szervezet pontosan tudja, hogy mit csinál, így értelmetlennek tartom ezen vitázni. Trauma, elnyomás, sok minden közrejátszhat. A test is traumatizálódhat, és az utód már véddettséget élveszhet a trauma "mumusától". Nem szép éveket tudhat maga után az emberiség. A nők sajnos sok helyen tárgyként voltak kezelve, megerőszakolások, undor, traumasorozatok. Őszintén? Eggyáltalán nem kellene az embereknek meglepődni a mai fiatalokon. A gyerek már ezzel születik, így igen, beállítottság. Már miért ne lehetne boldog, ha megtalálja azt aki viszont szereti? Miért ne használhatná a ruhatárát önkifejezésre? Miért ne sminkelhetné magát, ha ő úgy érzi jól magát? Ismétlem, a provokátoroktól nekem is borsódzik a hátam, ergó mindent lehet határral. De esküszöm annyiszor, de annyiszor megfordult már a fejemben, hogy (heteroszexuálisként) mint meleg, vállalom magam a családban. Jó pár meleget ismerek és ugyanolyanok, mint bárki más. Csak a melegekkel tudok nyilatkozni, de a transzneműek sem idegenek, mert ismerek párat. Rengeteget szenvednek a megvetés miatt. Máshogy viszont nem tudnak viselkedni, mert szerintük még rosszabbul éreznék magukat. Elis hiszem. Képzeld már el, hogy totálisan ellent kell mondanod magadnak. Ők is elnyomják az érzéseiket, igen. Mint bárki más. Szomorúak, még is nevetnek.

Elegem van már komolyan mondom!

Bármiről is van véleményem, elutasítják, mert ők tapasztaltabbak. Emberileg a tapasztalat fokozza az előítéletet, ez terszmészetes. De miért kell elutasítani, csak azért MINDENBEN, mert fiatalabb vagyok tőlük?!



2020. dec. 14. 10:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez tipikus kamaszkor. Kibontakozóban a személyiséged, bátran vitába szállsz velük, lázadsz ellenük, nincs ezzel baj.

Szerintem itt ők nem kezelik helyén ezt az időszakodat, ami nem fog örökké tartani. :)

Neked nem tudok tanácsot adni, hozzájuk lenne 1-2 gondolatom. :)

2020. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%
Mi időnkbe még cigivel, meg utcai lógással, lázadtunk....manapság meg úgy, hogy dacból a nemi indentitásukat is megtagadják. Azt hiszem ezt nevezzük degenerációnak...
2020. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Savlekotő ***** válasza:
27%
Az ilyen családban álarc,hazug kifelé bólogató jancsi,és lelépsz amint tudsz ,és vissza se köpsz,na ott leszel majd végre boldog.-. Ismertem egy hölgyet,őt verték,elzárták,stb,kimondta akkor érzett boldogságot mikor eltemette őket végre,onnantól lett szabad,azóta normális életet él,addig nem volt élete mert gondolkodnia se volt szabad.
2020. dec. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
44%
Nem lehet mit tenni az ilyen szülőkkel. Engem 14 évesen utcára dobtak, mikor megtudták, hogy meleg vagyok. Most 21 vagyok, azóta sem hajlandó senki szóbaállni velem, még a testvéreim sem. Úgy tesznek, mintha nem is léteztem volna... Esélytelen az ilyen emberekkel bármit megértetni.
2020. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"fiatalabb vagy" NÁLUK
2021. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!