Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összevesztem a szüleimmel....

Összevesztem a szüleimmel. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon összevesztem a szüleimmel, és azt mondták, hogy menjek el otthonról. Nagyon szeretem őket, és még mindig nem értem, hogy miért olyan mérgesek rám. Tény hibát követtem el, de nem nagy hibát, szerintem megbocsátható. Oda álltam eléjük, hogy bocsánatot kérjek, de azt mondták, hogy nem kíváncsiak rám, és hogy menjek el. Nem tudom mit csináljak, nagyon magam alatt vagyok. Szerintetek mit kellene tennem? Nincsen hova mennem, csak az utca. 20/L

2017. dec. 30. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Lehetne tudni pontosabban, hogy mi történt? Rémes szülők, akik kirakják a gyereküket, sajnálom, hogy ilyen családod van.
2017. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Uszás02 válasza:
Lehet hogy csak meg akarnak ilyeszteni hogy ne csinàlj ilyet tőbbet. De nem tudok sokat mondani sajnos mert nem ismerem a szüleimet.
2017. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltál?
2017. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet megítélése nagyban függ attól, hogy mit csináltál. Loptál, lógtál, hazudtál kisebbet vagy nagyobbat, olyan döntést hoztál, ami visszafordíthatatlan? A tett megítélése a te szemszögedből és a szüleidéből teljesen más lehet. Szóval először mondd el, mit ítélnek el ennyire, aztán kaphatsz objektív válaszokat. :)
2017. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Függ attól hogy mit csináltál. Lehet neked semmiségnek tűnik, valójában pedig nem az.
2017. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos, lehet, hogy az a "nem nagy hiba" nekik már elég problémát jelent.
2017. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltál? Nagyon gyanus h ezt vmiért nem tárod itt fel.
2017. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg számít, hogy mit csináltál... Az én lányom annyira felb.szta az agyamat nyáron, hogy el kellett mennem otthonról mert attól féltem, hogy életemben először pofon vágom. Te mit tettél?
2017. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!