Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el, hogy a...

Hogyan mondjam el, hogy a párom évekkel idősebb nálam?

Figyelt kérdés
Jelenleg 18 vagyok. Fél éve eggyütt vagyok a párommal/pasimmal. Ő jelenleg 25 éves. Örülök, hogy sikerült olyan párt találnom aki a hibáimmal együtt szeret és szinte mindent meg tudok vele beszélni. A céljaink is hasonlítanak és személyiségünk is, mindketten elvontak vagyunk és megértjük egymást. Tudom, tudom kevés ideje vagyunk együtt de nagyon szeretem. Én nemrég multam 18 ő meg 2 hónap múlva lesz 26 szóval van köztünk korkülömbség de nem nagyon nagy. Mielött valaki írná, nem nem vagyok naiv és engem kihasználni se lehet. A szüleim tudják, hogy van barátom fél éve csak sose mutattam róla képet és nem mondtam meg, hogy hány éves. Mondták, hogy mi lenne ha karácsonykor eljönne mert úgy is a bátyáim is hozzák a barátnőjüket. Én meg elötte közölni szeretném velük, hogy hány éves és akkor így is belemennek-e abba, hogy itt legyen. Meg attól is félek, hogy az idősebbik bátyámnál is idősebb 7-8 hónappal. A jelenlegi párom elött volt egy 30 éves pasival kapcsolatom de ott hamar rájöttünk, hogy csak vesztegetjük egymás idejét így kb egy hónap után vége is lett és a szüleim arról a kapcsolatomról nem tudnak semmit. Eddig csak egy kapcsolatomról tudtak és ott ismerték a srácot de ott meg 1 év se volt köztünk. Nem tudom, hogy kéne ezt velük közölnöm mert nem akarok kenterfalazni de muszáj lesz.

2020. dec. 16. 20:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Fél év alatt nem kérdezték meg, hány éves? Akkor talán nem is annyira fontos ez nekik. De ha nagyon el akarod mondani, akkor kérdezd meg őket, hogy szerintük mit vegyél a Dezsőnek szülinapjára, mert hamarosan lesz a 26.
2020. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Ezen szerintem teljesen felesleges izgulni, korban pont stimmeltek. A fiúk általában lassabban érnek, így semmi gond nincs a barátod korával.
2020. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Anya, akkor Józsi eljön karácsonyra, örülök, hogy meg szeretnétek ismerni. Majd ne lepődj meg, 26 éves, de nekünk nem gond (egyébként tényleg nem probléma).


A helyesírásod viszont botrány.

együtt, múltam, mielőtt, korkülönbség, köntörfalazni

2020. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Már megkérdezték, hogy hány éves csak valahogy mindig kiértem a válasz elöl.
2020. dec. 16. 20:49
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Miért érzem úgy, hogy téged zavar a barátod kora?

Ha eddig nem mondtad el akkor ne is mondd.

Hívd el a kárácsonyi vacsorára.

Ha a szüleimet érdekli,hány éves majd megkérdezi.

Amúgy sok pasi jóval fiatalabbnak tűnik mint amennyi idős.

Most már hagynám, hogy a család megismerje.Ha megkedvelték nem fognak nagyon foglalkozni a korával.

2020. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
A korkülönbség még belefér. Ha ide írsz a helyesírási hibák automatikusan alá vannak húzva pirossal. Talán el lehetne gondolkozni rajta hogy mik is azok a piros csíkok nem gondolod????
2020. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem lesz gond, nem vészes korkülönbség hacsak a srác nem néz ki 40-nek :)
2020. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%
Ez bagatell! Még ha 20 évnyi különbség lenne, elgondolkodnék a válaszon, de ez a pár év semmi! A fiúk amúgy is későn érnek, örülj, hogy kifogtál egy normális férfit! Am. szerintem itt te vagy az egyedüli, kedves kérdező, akit zavar. Ne legyél már butus!
2020. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a korkülönbség teljesen belefér. Nem is értem a gondot. Nyugi.
2020. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a korkülömbség még belefér ilyen idősen :)
2020. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!